Košík  (0)

Pánske športové plátenky

Pánske športové plátenky

z 2

Tenisky - pohodlne na dennej báze

Tenisky sú základnou výbavou každého šatníka/botníka. Muža, ženy, chlapca i dievčaťa. Plátenky, slip-ony, nízke pánske tenisky či športové botasky využijete každý deň na rôzne príležitosti. Najväčšou výhodou tenisiek je, že vašim chodidlám vždy doprajú dostatok pohodlia. Môžete sa s nimi vydať na ľahkú turistiku, do práce, večer do mesta, ale aj spoznávať nové zákutia počas vašich ciest. Poďte sa k nám obuť do pohodlia a vašej obľúbenej značky. Ponúkame vám prehľadné filtrovanie podľa veľkosti, ceny, farby, materiálu, spoločenskej udalosti, typu špičky a podpätku, šírky topánky, typu zapínania, štýlu, a samozrejme, značky. Máme pre vás nachystané:

  • Adidas,
  • Converse,
  • DC,
  • New Balance,
  • Nike,
  • Rebook,
  • Vans,
  • a mnoho ďalších.

Pánske športové tenisky - pohodlie pre prácu i do mesta

Ak túžite po športovom modely, ktorý budete na šport aj reálne využívať, dajte si na jeho výbere naozaj záležať. Dôležitá je správna veľkosť, predídete tak otlakom aj boľavým prstom. Vyhnite sa tomu, aby sa vaše prsty dotýkali špičky topánky a pri výbere veľkosti, vždy myslite na rezervu, aspoň 1 cm. Máte pocit, že je to veľa? Nie je. Pri športe sa vám rozprúdi krv v celom tele, noha sa spotí, niekedy môže aj opuchnúť. Za miesto navyše budete určite vďačný a vo svojich športových výkonoch sa už nebudete musieť nijak obmedzovať. Ako vybrať správnu veľkosť? Ak si nie ste istý, postavte sa doma k stene na čistý papier. Vezmite si pero/ceruzku/fixu a meter alebo pravítko. Pätu umiestnite k stene na papier a pri najdlhšom prste vašej nohy spravte značku. Následne odmerajte vzdialenosť od hrany papiera až po značku. Pri výbere správnej veľkosti podľa centimetrov nezabudnite prirátať 0,5 až 1 centimeter navyše. Každá noha môže mať inú veľkosť, a preto odmerajte obe.

Pánske tenisky - praktický štýl na jar a leto

Tenisky, ktoré ste si vybrali šport, oddeľte od tých, ktoré nosievate do mesta a naopak. Najlepšie je obuv meniť, keď v nej nachodíte približne 1500 - 2000 kilometrov, ak sú topánky naozaj kvalitné. Ideálnym riešením je preto dopriať si viacero modelov aj na bežné nosenie. Vo vašom botníku sa môžu vynímať, napr.: biele Nike, čierne vysoké Conversky a pohodlné Vans slip-on na každý deň.

Pánske tenisky- najčastejšie otázky

Ako si vybrať pánske tenisky?

Vždy sa riaďte účelom, na ktorý budete tenisky využívať. Na základe toho zhodnoťte vlastnosti, ktoré by mala obuv mať, a samozrejme, si stanovte cenu, ktorá je pre vás prijateľná. Vďaka pohodlnému filtrovaniu si v našom eshopu navolíte takmer všetky vlastnosti, ktoré môže topánka mať, zúžite tým výber a ušetrite veľa času.

Ktoré tenisky sa hodia k elegantnému outfitu?

Verte, že biele tenisky môžete poňať aj z elegantného konca. Obujte si ich ku ľanovým elegantným kraťasom ku kolenám, v ktorých sa v lete budete cítiť naozaj príjemne, dolaďte oversized sako a štýlový look je na svete. Na jar sa zasa nebojte kabátov a elegantných nohavíc. Pod kabátom môžete mať iba tričko, ale aj sveter alebo košeľu.

Viete, ktoré pánske tenisky vyzerajú najlepšie k obleku?

Rýchly tip od nás: nízke minimalistické kožené - buď čierne, alebo biele pánske tenisky vyzerajú s oblekom jednoducho cool.

Hore
«
»