Appka ktorá vyrieši obliekanie za vás

Appka ktorá vyrieši obliekanie za vás

Chystáte sa na svadbu, pohovor či oslavu, no neviete či ste si vybrali správne oblečenie podľa dress codu? Aj keď bude váš styling dokonalý, topánky vás vždy prezradia. Ak si k saku ušitému na mieru či krásnym šatám obujete nevhodné či špinavé topánky, vaša snaha vyjde na zmar. Vyhnite sa trápnym faux pas vďaka novej aplikácii od eObuv.

Naša aplikácia vám pomôže rozhodnúť sa pri výbere správnych topánok. Ako aplikácia funguje? Stačí si zvoliť udalosť, na ktorú sa chystáte a aplikácia vás následne vedie celým procesom výberu až k finálnemu výsledku.

Budete hosťom na svadbe, ktorá sa bude konať v exteriéri a preferujete extravagantnú obuv? Mysleli sme na všetko. Aplikácia vám nájdete vaše vysnívané črievičky za minútku.

Pri akých udalostiach vám aplikácia pomôže vybrať topánky?

Svadba

Návšteva divadla

Rodinná oslava

Ples

Stužková

Okrem odporúčaní o ideálnom štýle topánok vám ukážeme aj návrhy modelov, ktoré sa k Vášmu outfitu a zvolenej udalosti najviac hodia. Topánočky si môžete rovno kúpiť na našom e-shope: www.eobuv.sk alebo si vybrať z ďalších horúcich kúskov.

Správne zvolené topánky sú čerešničkou na torte. Ukazujete tak váš štýl, osobnosť a originalitu. Topánky o vás hovoria, že ste silná osobnosť a detailista, ktorému záleží na kvalite. Pri významných udalostiach nepodceňujte správny výber topánok. Prezentujte sa v tom najlepšom svetle. S našou aplikáciou je výber topánok hračkou!