Košík  (0)

Pánske zimné čiapky

Zľava
Prémium
Novinka

Čiapka ako praktický a štýlový, módny doplnok vášho šatníka

Čiapka patrí medzi nadčasové a nesmierne praktické kúsky, ktoré majú využitie rovnako v dámskom ako aj v pánskom šatníku. Zároveň ide o nesmierne štýlový kúsok, ktorý môžete využiť na každodenné nosenie a pritom docieliť módny vzhľad vášho outfitu. Ako si vybrať ideálnu pánsku čiapku a ako ju kombinovať do štýlových pánskych štylizácií? Ktoré čiapky sa hodia pre aké typy tváre? Kde vyberať čiapky na rôzne príležitosti?

Pánske čiapky ako must-have pre pánsky šatník

Pánske čiapky patria medzi obľúbené pánske doplnky. Nosia sa predovšetkým cez zimu, no niektoré tenšie modely môžete využiť aj počas jari, či jesene. Na leto patria medzi obľúbené pánske čiapky napríklad šiltovky. V súčasnosti sú veľmi moderné rôzne neutrálne strihy a farby, ktoré môžete kombinovať k akýmkoľvek outfitom. Pánom poskytujú skvelé pohodlie a tepelný komfort a štýlový vzhľad.

Pánske zimné čiapky – praktický doplnok

Pánske zimné čiapky sú ideálnym pomocníkom na zimu. Keďže majú páni krátke vlasy, čiapka im v zime pomôže udržiavať tepelný komfort. Navyše pri výbere správneho modelu môže byť rovnako aj štýlová aj účelná. Pre pánov by mala byť čiapka v zime základom, pretože prechladnutie hlavy môže spôsobovať veľmi vážne zdravotné ťažkosti. Ideálne je pri čiapkach siahať po rôznych neutrálnych farbách, prípadne ich kombinovať do farebnej kombinácie so zimnou bundou, aby ste vytvorili čo najlepší výsledný vzhľad. Páni sa zväčša obliekajú najmä pohodlne a dbajú na účelovosť jednotlivých kúskov. Voľbou neutrálnej čiapky však máte istotu, že ju budete môcť dokombinovať k akémukoľvek kúsku vo vašom šatníku. Klasické pánske čiapky v jednoduchom prevedení - v strihu beanie – sú základom pánskeho šatníka a môžete ich voliť v akejkoľvek farbe podľa vašich preferencií. Vyberajte teplé materiály, aby bol kúsok účelný a predovšetkým, aby vám zasahoval uši. Pánske zimné čiapky však môžete kupovať aj s brmbolcom, pričom takéto modely sú ideálne k športovým outfitom, napríklad na svah.

Pánske čiapky na zimu – široký výber dostupný na Eobuv.sk

Eobuv.sk je internetový obchod, ktorý ponúka široké spektrum kvalitnej obuvi, ale aj módnych doplnkov. Okrem kabeliek a opaskov v sortimente nájdete aj široký výber kvalitných, dizajnových čiapok a šálov, ktoré v zime na bežné nosenie oceníte. Svoje si nájdu dámy a páni a dokonca aj naši najmenší. Vysoká kvalita produktov a dizajnové prevedenie sú základom účelovosti na každodenné nosenie.

Čiapky – často klasené otázky

Ako by mala vyzerať pánska zimná čiapka?

Vzhľad pánskej zimnej čiapky si môžete vybrať podľa vašich preferencií. Medzi populárne v súčasnosti patria klasické beanie čiapky, ale rovnako sa popularite tešia aj takzvané hip hop čiapky, ktoré sú predĺžené a vyzerajú dobre aj k športovým outfitom. Pre elegantných pánov môžu byť skvelou voľbou aj rôzne barety, či klobúky.

Ako si vybrať čiapku pre typ vašej tváre?

Vybrať čiapku podľa typu tváre nie je vôbec náročné. Pre okrúhlu tvár sú ideálne asymetrické čiapky, baretky alebo vlnené čiapky, ktoré nelemujú čelo. Trojuholníková tvár je vhodná pre čiapky so šiltom, ale rovnako sa hodia aj beanie, či priliehavé modely. Pre hranatú tvár je skvelou voľbou vysoká čiapka – teda napríklad čiapky s brmbolcom. Pre obdĺžnikovú tvár voľte modely prekrývajúce čelo – napríklad ušianky alebo beanie. K srdcovej tvári je ideálne voliť voľné, padavé čiapky a pre oválnu tvár sú vhodné takmer všetky modely.

Ako nosiť zimnú čiapku?

Pánske zimné čiapky môžete kombinovať takmer ku všetkému. Ak zvolíte neutrálny model akým je napríklad beanie v neutrálnej farbe – využijete ju do elegantných aj športových štylizácií. Pre športovejšie verzie sú ideálne čiapky s brmbolcom alebo jednoduché krátke, priliehavé modely. Snažte sa najmä farebne dokombinovať zimnú bundu s čiapkou, prípadne doplnkami.

Hore
«
»