Košík  (0)

Pánske čiapky

Zľava
Prémium
Novinka

Pánske čiapky: módny doplnok a ochrana v jednom

Počas chladných a sychravých dní je dôležité, aby celé vaše telo bolo uchránené pred mrazom. Dlhé prechádzky podniknete bez obáv vtedy, ak sa udržíte v teple nielen pomocou bundy a rukavíc, ale aj pri využití čiapky. Pánske zimné čiapky sú v dnešnej dobe navrhnuté tak, aby zabezpečili zahriatie hlavy a zároveň vylepšili váš vzhľad. Na čo by sa mali páni zamerať pri výbere módnej zimnej čiapky?

Pánska zimná čiapka - originálny štýl na každý deň a do práce

Jeden z hlavných dôvodov, prečo je pánska zimná čiapka podstatná, je jej funkčnosť. Je to celkom jednoduché - čiapky vám pomôžu zostať v teple, keď je vonku zima. Ešte lepšie je, keď materiál čiapky dokáže efektívne odvádzať pot. Nezakrytá hlava môže mať v určitých situáciách za následok stratu až 50 percent telesného tepla. Okrem toho, studená oblasť hlavy zužuje cievy v iných častiach tela čo znamená, že vaše ruky a nohy budú studené, aj keď sú dobre chránené. Aj počas zimy môžu slnečné lúče predstavovať formu nebezpečenstva. Ak ste na lyžovačke v horách a príjemne na vás svieti slniečko, netreba zabúdať na využitie športových doplnkov. Neustále pôsobenie slnečného žiarenia by mohlo mať za následok krátkodobé spáleniny, v horšom prípade nábeh na vznik rakoviny kože. Pánska čiapka však účelne ochráni pokožku pred nežiadúcim ultrafialovým žiarením.

Pánska čiapka - módny doplnok, ktorý musí mať každý muž

Štýlová pánska čiapka je dokonalým doplnkom zimného outfitu. V širokej škále možností výberu si každý nájde to svoje. Ozdoba v podobe brmbolca nie je určená len pre ženy, ale dokáže ozvláštniť výzor nejedného pána. Mäkký materiál je príjemný na pokožku a za rozumnú cenu si dokážete vytvoriť nemalú kolekciu, z ktorej si každý deň vyberiete inú módnu čiapku.

Pánska čiapka s šiltom - originálny doplnok športovej štylizácie

Pánske čiapky so šiltom sú navrhnuté tak, aby chránili oči pred ostrými slnečnými lúčmi. To zabráni poškodeniu zraku, ktoré by sa inak prejavilo po dlhodobom vystavovaní sa slnku bez ochrany očí. Pri outdoorovom športe, je šiltovka skvelým riešením. Šiltovka je navrhnutá tak, aby zostala na svojom mieste a mohla sa nosiť s inými typmi oblečenia, ako sú napríklad chrániče sluchu. Ochranná funkcia šiltovky je úzko spätá aj s estetickou funkciou. Dážď, silný mráz, vietor, aj sneh môže spôsobiť lámanie vlasov, a popraskať pokožku hlavy. Nosením pánskej čiapky so šiltom týmto problémom ľahko predídete. Nemusíte byť však športovec, aby ste si užili výhody pánskej šiltovky. Skombinujte ju s voľným tričkom, šortkami a teniskami, a vytvorte tak dojem pohodovej osoby. Značkové pánske šiltovky so sebou prinášajú nemalé množstvo farebných kombinácií a odtieňov na každý deň.

Pánske čiapky - často kladené otázky

S čím nosiť pánsku zimnú čiapku?

Ak ste športovec, vyskúšajte vašu športovú bundu spojiť so žiarivými farbami pánskej čiapky. Pre každodenné nosenie môžete čiapku zladiť s vetrovkou, poprípade s kabátom.

Ako nosiť čiapku s šiltom?

Aj keď nemalý počet ľudí si pre svoj vlastný štýl otáča šilt na opačnú stranu hlavy, šiltovku najlepšie využijete, keď bude chrániť váš zrak pred slnkom – to jej na štýlovosti určite neuberie.

Ako nosiť pánsku čiapku, aby ste vyzerali moderne?

Keď vám momentálne nehrozí vystavenie priamemu slnečnému žiareniu, môžete si šilt otočiť na ľubovoľný uhol. Záleží len na vašom preferovanom štýle obliekania sa.

Hore
«
»