Košík  (0)

Pánske

Zľava
Prémium
Novinka

Pánske značkové inteligentné hodinky - nájdite si model pre seba na eobuv.sk

Tradičné náramkové hodinky boli pre mužov symbolom postavenia. Evokovali, že máte určitú úroveň, ste sofistikovaný a kultúra je vašou súčasťou. To bolo ešte v časoch, keď si hodinky naozaj nemohol dovoliť každý. Časy sa však menia a s nimi aj podstata hodiniek. Zápästia dnes o mnoho častejšie zdobia pánske smart hodinky. Poďme si najprv pánske inteligentné hodinky definovať. Medzi ich bežné funkcie patrí pomoc pri riadení vozidla, pripojenie k telefónu, možnosť hlasového vyhľadávania, pohodlné platenie, informovanie o správach, upozorneniach. Môžete s nimi čítať knihy, počúvať hudbu, zaznamenáte si vďaka nim svoje športové výkony a optimalizujete zdravie vrátane spánku.

Pánske športové inteligentné hodinky – nevyhnutnosť pre športovcov a milovníkov pohybu

Prí výbere pánskych smartwatch by ste si mali uvedomiť niekoľko základných faktov. Sú spoločníkom vášho smartfónu, preto je kompatibilita zariadení veľmi dôležitá. Pri nákupe venujte pozornosť výdrži batérie. Na produkte vždy skontrolujte, či sa spona alebo pracka remienka hodiniek ľahko používa a či je možné ju vymeniť. Funkciou pánskych športových inteligentných hodiniek je zintenzívnenie vášho tréningu a motivácia k lepším výkonom. Medzi najdôležitejšie funkcie patrí meranie srdcovej frekvencie na zápästí, meranie úrovne energie, meranie nasýtenia kyslíkom, sledovanie úrovne stresu, rýchlosť dýchania, analýza spánku, sledovanie menštruačného cyklu, navigácia a GPS, funkcia núdzového volania a mnoho ďalších.

Dobré, odporúčané a odolné pánske smartwatch na každú príležitosť

Medzi odporúčané pánske inteligentné hodinky patria Apple Watch, ktoré vedú z hľadiska estetiky. Ponúkajú širokú škálu remienkov v rôznych veľkostiach, vďaka čomu sú hodinky viac unisex ako kúsky od iných značiek. Nevýhodou môže byť chýbajúca GPS, nižšia výdrž batérie a vysoká cena. Dobré pánske inteligentné hodinky sú aj Samsung Gear 2, ktoré sú intuitívne a kompatibilné. Medzi ich výhody patrí kompatibilita so smart domácnosťami, rýchlosť a otočný rámček, ktorý umožňuje používateľovi plynulo prepínať medzi aplikáciami, vracať sa k oznámeniam, meniť hlasitosť a jas tým istým pohybom. Sklamať vás môže operačný systém, ktorý používateľovi ponúka len málo aplikácií. Pánske inteligentné hodinky Huawei používajú vlastný systém HarmonyOS a niekoľko aplikácií. Podpora služieb tretích strán je obmedzená. Ak používate telefón so systémom Android, mali by ste Huawei Watch 3 venovať pozornosť. Odsledujú vašu telesnú kondíciu a každodennú pohodu. Sledovanie polohy počas behu, tempo a kadenciu hodinky merajú naozaj presne. Nevýhodou je nekonzistentné monitorovanie srdcového tepu počas intenzívnych tréningov, ktoré zaznamenáva neočakávané maximá.

Pánske smart hodinky – často kladené otázky

Ako fungujú inteligentné hodinky?

Inteligentné hodinky sú digitálne hodinky, ktoré obsahujú malý počítač s vlastným operačným systémom Na používanie inteligentných hodiniek potrebujete smartfón a aplikáciu, kompatibilitnú s hodinkami, ktoré ste si vybrali.

Aké inteligentné hodinky pre muža?

Smartwatch vyberajte poďla funkcií, po ktorých túžite. Medzi obľúbené značky patria Apple, Samsung, Huawei, ale takisto aj športoví lídri, ktorí ponúkajú špičkové hodinky. Ak ste vášnivým športovcom, pozrite sa po smartwatch značky Garmin alebo Polar.

Hore
«
»