Košík  (0)

Dámske

Zľava
Premium
Novinka

Elegantné dámske inteligentné hodinky - nájdite ten správny model na každú príležitosť

Najkrajšie dámske smart hodinky ľahko nahradia klasické hodinky. Vyberte si kúsok, ktorý bude reprezentovať váš štýl a otvorte svoju myseľ novým technológiam. inteligentné hodinky pomáhajú pri šoférovaní, ponúkajú možnosť hlasového vyhľadávania, pohodlné platenie, informujú vás o správach, upozorneniach. Dokonca s nimi môžete čítať knihy, počúvať hudbu, zaznamenávať športové výkony a optimalizovať zdravie vrátane spánku. Zintenzívnenia váš tréningu a motivovujú vás k lepším výkonom. Medzi najdôležitejšie funkcie patrí meranie srdcovej frekvencie na zápästí, meranie úrovne energie, meranie nasýtenia kyslíkom, sledovanie úrovne stresu, rýchlosť dýchania, analýza spánku, sledovanie menštruačného cyklu, navigácia a GPS, funkcia núdzového volania a mnoho ďalších.

Dámske hodinky smartwatch - skvelá voľba na darček alebo pre seba

Prí výbere najlepších dámskych inteligentných hodiniek prehodnoťte základné fakty. Sú spoločníkom vášho smartfónu, preto by na prvom mieste mala byť kompatibilita zariadení. Pri nákupe venujte pozornosť výdrži batérie. Na produkte vždy skontrolujte, ako sa spona alebo pracka na remienku používa, či drží, a či je možné ju ľahko vymeniť. Remienky sa väčšinou dajú meniť a prispôsobiť k outfitu. Elegantné dámske inteligentné hodinky by mali byť súčasťou outfitov každej ženy, ktoré miluje pohyb a rada sa o seba stará. Vďaka smartwatch zlepšite športové výkony a optimalizujete svoje dni, lifestyle a pocit pohody.

Odporúčané a značkové dámske smart hodinky nájdete v ponuke eobuv.sk

Medzi odporúčané dámske inteligentné hodinky patria Apple Watch, ktoré vynikajú z hľadiska estetiky. Ich výhodou je, že vyzerajú naozaj elegantne a ponúkajú výber rôznych remienkov. Vyrať si môžete aj veľkosti, vďaka čomu sú hodinky viac unisex ako ostatné. Nevýhodou môže byť chýbajúca GPS, očosi nižšia výdrž batérie a vysoká cena. Značkové dámske inteligentné hodinky Samsung Gear 2 sú intuitívne a kompatibilné. Ľahko ich prepojíte aj so smart domácnosťou, sú rýchle a poskytujú naozaj jednoduché prepínanie medzi aplikáciami, vďaka otočnému rámčeku. Naopak vás možno sklame operačný systém, ktorý používateľovi ponúka len málo aplikácií. Dámske inteligentné hodinky Huawei používajú vlastný systém HarmonyOS a niekoľko aplikácií. Podpora služieb tretích strán je obmedzená. Ak používate telefón so systémom Android, venujte Huawei hodinkám pozornosť. Odsledujú vašu telesnú kondíciu a každodennú pohodu. Sledovanie polohy sa počas behu, tempo a kadenciu hodinky merajú presne. Nevýhodou je nekonzistentné monitorovanie srdcového tepu počas intenzívnych tréningov, ktoré zaznamenáva neočakávané maximá.

Dámske inteligentné hodinky - často kladené otázky

Koľko stoja dámske smart hodinky?

Dámske inteligentné hodinky nájdete aj za 20 eur. Pri tejto cene je však otázkou ich kvalita, funkčnosť a výkonnosť. Najdrahšie kúsky stoja viac než 1000 eur a sú vhodné pre profesionálne športovkyne, ktoré sa snažia optimalizovať nielen svoje výkony, ale aj zdravie. Bežná cena, ktorá by mala odpovedať tomu, čo hľadáte, sa pohybuje okolo 400-500 eur.

Aké inteligentné hodinky zvoliť pre ženy?

Dámske hodinky smartwatch musia v prvom rade napĺňať vaše požiadavky. Ideálne sú univerzálne hodinky, ktoré vyzerajú dobre a môžete ich nosiť aj na bežné príležitosti.

Hore
«
»