Košík  (0)

Vložky

Novinka

Kožené, gélové, silikónové a termo vložky do topánok - aký je medzi nimi rozdiel?

Na to, prečo nosiť vložky do topánok existuje mnoho dôvodov. Vložky pomáhajú zmierniť bolesť nôh, poskytujú nohám úľavu, sú zachráncom do športových, ale aj spoločenských topánok. Vyberajú sa podľa typu topánky a toho, s čím vám majú pomôcť. Tiež by ste si mali premyslieť, či od vložiek očakávate tepelný komfort a dokonale poznať veľkosť topánok. Gélové stielky do topánok sú ideálne do spoločenskej obuvi a akýchkoľvek topánok na opätku. Zabraňujú otlakom, chladia a pomáhajú s pocitom pálenia brušiek pod prstami. Ak máte potivé nohy, vďaka vložkám sa vám bude menej šmýkať. Rovnako pomáhajú aj vtedy, ak vám v topánke lieta päta. Na trhu nájdete gélové vložky pod alebo okolo päty, pod brušká prstov, ale aj také, ktoré môžete nosiť okolo prstov. Ďalšou alternatívou do obuvi na vysokom opätku sú silikónové stielky do topánok. Aj silikónové stielky chladia, bránia posúvaniu chodidla a poteniu nôh. Noste ich v lodičkách, sandáloch na opätku, espredrilkách, ale aj platformách. Kožené stielky do topánok sú skvelým doplnkom do uzavretých topánok, pretože hrejú, sú príjemné na dotyk a prírodný materiál pomáha bojovať s nepríjemným zápachom. Využijete ich aj do športových, turistických topánok alebo sneakersov. Zabezpečujú priedušnosť a komfort.

Vložky do veľkej obuvi - postarajte sa o pohodlie svojich nôh pri chôdzi

Vložky do veľkej obuvi pomáhajú upravovať veľkosť topánky. Niektoré vložky sa prispôsobia tvaru vášho chodidla, pretože fungujú na princípe pamäťovej peny. Pri výbere správnej vložky musíte zvážiť naozaj veľa faktorov. Spravidla začnite aktivitou alebo typom bolesti nôh spolu s typom obuvi, pre ktorú potrebujete vložku. Zúžte výber podľa klenby a osobných preferencií materiálov. Vložky sú skvelým pomocníkom, ako dodať vašej nohe v topánke viac opory a odpruženia. Pomáhajú predchádzať zraneniam a zmierňujú ortopedické problémy.

Termo vložky do topánok - ochrana pred stratou tepla aj počas mrazivých dní

Tepelné stielky do topánok sú navrhnuté tak, aby sa po zahriatí dokonale prispôsobili tvaru vášho chodidla. Zahriatím na radiátore, alebo krátko v rúre, a následným postavením sa na vložky, kým vychladnú, sa vložky okamžite vytvarujú podľa jedinečného tvaru vášho chodidla. Ak chcete, aby vám vložky dokonale padli na mieru, vyberte si tepelne tvarovateľné vložky. Vložky do topánok zateplené môžu byť vyrobené z vlny, ktorá reguluje a udržiava teplotu vašich nôh, či už v horúčave alebo v chlade. Vlnené stielky používajú aj mnohí golfoví nadšenci, sú skvelým doplnkom turistických topánok a bežnej obuvi. Mnohé vlnené vložky sa tiež považujú za "teplé vložky" napriek tomu, že sa dajú používať celoročne. Okrem toho však medzi teplé vložky patria aj vyhrievané vložky, ktoré udržia nohy v teple aj v tých najchladnejších poveternostných podmienkach.

Vložky do topánok - často kladené otázky

Aké vložky do topánok?

Stielky do topánok vyberajte nielen na základe aktivity, na ktorú ich potrebujete. Začnite typom bolesti nôh spolu s typom obuvi, v ktorej ich budete nosiť. Zúžte výber podľa klenby a osobných preferencií materiálov.

Kde kúpiť vložky do topánok?

Vložky do topánok z rôznych materiálov kúpite pohodlne u nás na našom eshope. Nachystali sme pre vás stovky výrobkov od obľúbených výrobcov a pohodlné filtrovanie, vďaka ktorému nájdete, čo potrebujete veľmi rýchlo a jednoducho.

Hore
«
»