Košík  (0)

Textilné kozmetické tašky

Zľava
Prémium
Novinka

Dámska toaletná taštička – praktický doplnok, ktorý nám dodáva štýl už tisícročia

Toaletné puzdrá a kozmetické taštičky sú tu s nami už od nepamäti. Úplne prvú zmienku kozmetickej taštičky máme už z roku 3 000 pred Kristom, kedy ju Howard Carter našiel v Tutanchamónovej hrobke. Bola to vykladaná cédrová škatuľka s kamennými nádobkami na masti, parfumy, farby na tvár, a zrkadlom z lešteného kovu, ktoré malo drevenú rúčku zdobenú zlatom. Francúzi kozmetickú taštičku, ako ju poznáme dnes, používali už od 14. storočia, no do módy prišla až koncom 18. storočia. Boli to jemne vyrobené nádoby z luxusných materiálov s rôznym druhom povrchových úprav, ktoré mali veľké množstvo rôznych priehradiek na toaletné potreby a doplnky. Tieto praktické, no vysoko dekoratívne cestovné kufríky boli vyrobené spočiatku pre kráľovskú rodinu a šľachticov, no postupne sa dostávali aj medzi bežné obyvateľstvo a stávali sa stále extravagantnejšími doplnkami vo svete módy žien i mužov. Dnes už si nevieme predstaviť, že by sme doma kozmetické taštičky nemali. Vybrať si navyše môžeme z tisícok druhov rôznych farieb, materiálov, veľkostí a štýlov.

Cestovná toaletná taštička a kozmetický kufrík – pojme a usporiada všetku vašu obľúbenú kozmetiku

Či už cestujete alebo nie, pravdepodobne už nejaký druh toaletnej taštičky využívate, a tak jej funkčnosť dobre poznáte. Ak sa chystáte na výlet určite so sebou budete potrebovať vziať veľa malých vecí. Preto by ste mali zvoliť taštičku alebo kufrík, ktoré majú rôzne priehradky, a pomôžu vám tak vaše osobné veci lepšie usporiadať. Aj vďaka tomu v nich môžete nosiť lieky, dekoratívnu kozmetiku, hygienické potreby, drobné príslušenstvo k telefónu, či dokonca šperky na jedinom mieste, kde všetko jednoducho a rýchlo nájdete. Samozrejme, existujú taštičky rôznych veľkostí a tvarov, z ktorých si môžete vybrať. Všetko závisí od vašich potrieb a od vášho vkusu. I keď sa môže zdať, že malá toaletná taštička je tou najlepšou voľbou, opak býva pravdou, a malé toaletné puzdro nemusí byť postačujúce. Zvoľte preto toaletnú taštičku s veľkosťou zodpovedajúcou počtu dní, na ktoré odchádzate. Veľká toaletná taštička vás naopak nikdy nesklame. Skvelou voľbou je napríklad látková taštička Guess, ktorá je dostupná vo viacerých veľkostiach i farebných prevedeniach.

Látková toaletná taštička – krásne vzory a farby na Eobuv.sk

Dámska látková toaletná taštička je jednou z vecí, bez ktorej si žiadna dáma nedokáže predstaviť cestovanie, no ani domácu organizáciu svojej kozmetiky. Drobné hygienické potreby nielen uchováva, ale aj logicky kategorizuje, aby ste ich našli v čo najkratšom čase, vďaka čomu je rozhodne vašim najlepším priateľom v kúpeľni i v kabelke. Výber toaletnej taštičky, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám, však na takom rozsiahlom trhu s doplnkami môže byť náročný. Látka a plátno sú považované za kráľovné medzi ostatnými materiálmi na výrobu toaletných tašiek, aj preto sú dostupné v akomkoľvek štýle, farbe a cene. Krásne vzory a nespočetné množstvo farieb nájdete na Eobuv.sk, kde si môžete vybrať zo stoviek látkových kozmetických taštičiek.

Látkové toaletné taštičky – Často kladené otázky

Čo by ste mali nosiť v školskej toaletnej taštičke?

Školskú kozmetickú taštičku môžete využiť na nosenie základných hygienických potrieb, ako je mydlo, zubná pasta a kefka, antiperspirant, či v prípade dievčat, napríklad aj rúž a make-up. Okrem toho sú vhodným miestom pre doplnky k telefónu, USB kľúče, či lieky.

Čo by malo mať každé dievča v toaletnej taške?

Každé dievča by vo svojej toaletnej taštičke malo mať zubnú pastu, kefku, dezinfekčný gél, balzam na pery, hygienické potreby a antiperspirant. Vďaka tomu vás nič neprekvapí bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, alebo kam sa chystáte.

Hore
«
»