Košík  (0)

Kožené kozmetické tašky

Zľava
Premium
Novinka

Dámska toaletná taštička – klasická jednofarebná alebo originálna s trendovými vzormi?

Toaletné puzdrá a kozmetické taštičky možno považovať za výrazne ženský doplnok, no prinajmenšom v Británii bol pôvodne primárne navrhnutý pre mužov. Úplne prvou zmienkou kozmetickej taštičky bola vykladaná cédrová škatuľka objavená vo faraónovej hrobke, ktorá obsahovala kamenné nádobky na masti, parfumy, farby na tvár a zrkadlo vyrobené z lešteného kovu s drevenou rúčkou zdobenou zlatom. Do módy taštičky prišli koncom 18. storočia. Boli to jemne vyrobené nádoby z luxusných materiálov s rôznym druhom povrchových úprav, ktoré mali veľké množstvo rôznych priehradiek na toaletné potreby a doplnky. Vtedy to boli najmä kolínska, krém na holenie, hrebene a nástroje na manikúru. Francúzi však boli o krok vpred, pretože mali podobné puzdrá už od 14. storočia. Tieto praktické, no vysoko dekoratívne cestovné kufríky boli vyrobené pre kráľovskú rodinu a šľachticov. Postupne sa stávali stále extravagantnejšími doplnkami vo svete módy žien i mužov. Dnes už si nevieme predstaviť, že by sme doma kozmetické taštičky nemali. Vybrať si navyše môžeme z tisícok druhov rôznych farieb, materiálov, veľkostí a štýlov.

Kozmetické kufríky – vyberte si model s mnohými priehradkami ideálny na usporiadanie vašej kozmetiky

Ak milujete cestovanie, prípadne je premiestňovanie z jednej strany sveta na druhú vašou prácou, funkčnosť a potrebu kvalitnej koženej toaletnej tašky už dobre poznáte. Ak sa chystáte na výlet určite so sebou budete potrebovať vziať veľa malých vecí. Preto by ste mali zvoliť taštičku alebo kufrík, ktoré majú rôzne priehradky. Vďaka tomu v nich môžete nosiť lieky, dekoratívnu kozmetiku, hygienické potreby, drobné príslušenstvo k telefónu, či dokonca šperky – všetko na jedinom mieste. Samozrejme, existujú taštičky rôznych veľkostí a tvarov, z ktorých si môžete vybrať, v závislosti od vašich potrieb na organizovanie vecí, prípadne vášho vkusu. Cestovatelia väčšinou zastávajú názor, že na cesty je ideálna malá toaletná taštička. Tento koncept však niekedy nefunguje tak, ako by sme chceli. Ak máte pred sebou dlhší výlet alebo cestujete s rodinou, malé toaletné puzdro nemusí byť postačujúce. To môže mať za následok problémy počas vašej dovolenky. Zvoľte preto toaletnú taštičku s veľkosťou zodpovedajúcou počtu dní, na ktoré odchádzate.

Kožená toaletná taštička – kvalita, ktorú si zamiluje každá žena

Dámska toaletná taštička je jednou z vecí, bez ktorej si žiadna cestovateľka nedokáže svoje cesty ani predstaviť. Vaše drobné hygienické potreby nielen uchováva, ale aj logicky kategorizuje, aby ste ich našli v čo najkratšom čase. Výber toaletnej taštičky, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám, však na takom rozsiahlom trhu s doplnkami môže byť náročný. Práve preto je potrebné držať sa skutočnej kvality. Kožená toaletná taška je veľmi odolná, ľahko sa čistí a navyše vyzerá naozaj trendy. Koža je mimoriadne odolná a je tak vhodná na taštičky, ktoré sa používajú denne a dlhodobo. Ak kupujete taštičku na toaletné potreby a pýtate sa, prečo by sme mali investovať práve do kože, musíte pochopiť aj to, že kožené taštičky budú vždy nadčasové, a budú mať vintage šarm. Čím sú staršie, tým sú viac trendy, takže pri výbere toaletného puzdra je najlepšou voľbou kúpa kvalitného koženého výrobku.

Kožené toaletné taštičky a kozmetické kufríky – Často kladené otázky

Kde si môžete kúpiť toaletnú taštičku?

Kožené toaletné taštičky nájdete na Eobuv.sk, kde si môžete vybrať zo stoviek produktov svetových značiek. Vďaka širokému sortimentu si tu tak vyberú dámy i páni, a to aj tí najnáročnejší.

Aká toaletná taštička je vhodná do lietadla?

Do lietadla je vhodná akákoľvek menšia kozmetická taštička, do ktorej si môžete dať základné toaletné potreby, lieky, a iné maličkosti. Pokiaľ v nej plánujete do lietadla prenášať aj tekutú kozmetiku, budete ju musieť umiestniť do priesvitného uzatvárateľného vrecúška tak, ako to vyžadujú pravidlá leteckých spoločností.

Hore
«
»