Košík  (0)

Náhrdelníky

Zľava
Premium
Novinka

Náhrdelník s príveskom a iné dámske náhrdelníky exkluzívnych značiek

Nosenie náhrdelníka je skvelý spôsob, ako premeniť ležérny outfit na niečo zaujímavejšie, alebo aj ako vylepšiť formálne oblečenie na elegantnejšiu príležitosť. Má však niekto z vás problém určiť, ktorý náhrdelník by sa hodil k vášmu oufitu? Pri výbere alebo nosení toho správneho dámskeho náhrdelníku sa stačí riadiť pár základnými typmi pre základné rozlíšenie náhrdelníkov. Ak máte veľký výrazný náhrdelník, mal by byť stredobodom vášho outfitu. Tie náhrdelníky vyzerajú najlepšie s jednofarebným oblečením a jednoduchým výstrihom: bez ramienok, výstrihov do véčka, alebo odhalenými pleciami. Naopak malý strieborný náhrdelník bude vyzerať perfektne s každým topom, kde je ústredným bodom výstrih, a tým pádom ho stačí doplniť už len decentne. Ak máte na sebe farebné oblečenie s výraznými potlačami a vzormi, noste jednofarebný náhrdelník – čierne alebo biele korálky, jednoduché zlaté retiazky, jemné diamanty atď.

Dámsky zlatý náhrdelník - široký výber na Eobuv

Zlaté náhrdelníky sú skvelé šperky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Či už nakupujete na špeciálnu príležitosť alebo len pre radosť, nákup zlatých šperkov je vždy príjemným zážitkom. Zlato je drahý kov, ktorý si zachováva svoju hodnotu. Je tiež odolný a pri správnej starostlivosti vydrží neobmedzene dlho. Pretože tento špeciálny nákup je investíciou, ktorá môže trvať celý život, u nás môžete dámske zlaté náhrdelníky preskúmať a nakúpiť rozumne, aby ste našli vám najviac hodiace sa kúsky, ktoré vám prinesú roky radosti. K dispozícií máte široký výber nie len z pravého zlata alebo z pozlátených náhrdelníkov, ale takisto z rozličných typov retiazok či ich dĺžok a záleží už len na vás, aké sú vaše preferencie.

Náhrdelník s krížikom a iné módne štýly špeciálne pre vás

Obzeráte sa po unikátnom kúsku, ktorý ozvláštni aj ten najvšednejší outfit? Rozmanité dámske náhrdelníky sú nutnosťou šperkovnice každej ženy. Občas sa vydáte do mesta či do práce vo všednom outfite, ktorý však môže okamžite rozžiariť správne dopasovaný náhrdelník! Takýchto príkladov u nás nájdete mnoho a jedným z nich je napríklad aj náhrdelník s krížikom, ktorým doladíte aj ten najobyčajnejší výzor. Nebojte sa experimentovať s rôznymi dĺžkami, či vlastniť mnoho náhrdelníkov s príveskom, ktorý môžete podľa potreby dať z retiazky takisto dole a použiť len ju.

Náhrdelníky – často kladené otázky

Aký náhrdelník na V-výstrih?

Ak hľadáte ideálny náhrdelník k tričku s V-výstrihom, určite siahnite po dlhšom a zaujímavejšom dámskom náhrdelníku, ktorý elegantne výstrih podtrhne. Záleží však taktiež na tom, na akú príležitosť sa práve chystáte. Ak idete na spoločenský večer, odporúčame jemnejšie typy náhrdelníkov a retiazok, ktorými váš výzor len doplníte. Ťažké a veľké kovy sa k eleganciou naozaj nemajú radi. Ak sa naopak chystáte na večer s priateľmi do mesta, nemusíte sa báť experimentovania. Môžete skúsiť rôzne prívesky, spojiť viacero náhrdelníkov naraz a oživiť tak aj obyčajný all-black outfit.

Ako uchovávať náhrdelníky?

Ženy majú tendenciu hádzať všetko do jednej veľkej šperkovnice, pretože sme to tak od mala vídavali v rozprávkach. V rozprávkach sa na praktickosť však určite nemyslelo, a tak vždy vyťahujeme a snažíme sa rozmotať naše náhrdelníky, ako popoluška triedila šošovicu s holubmi. Aby ste sa tomuto „popoluškovaniu“ vyhli, náhrdelníky skladujte od seba oddelené a ideálne rozostrené, aby sa prešilo ich rýchlejšiemu opotrebúvaniu. Na trhu existuje veľa držiakov, kde si ich takisto môžete jednoducho zavesiť a vždy rýchlo vybrať ten, po ktorom práve túžite.

Hore
«
»