Košík  (0)

Chlapčenské sandále

Zľava
Prémium
Novinka

Chlapčenské sandále – vyberte letnú obuv vhodnú pre vaše dieťa

Leto je za dverami a vy sa tešíte na nové zážitky s rodinou. Popri tom, ako si budete spoločne s vašim synom užívať letné dobrodružstvá je dôležité, aby mal obuté topánky, ktoré mu pomôžu pri chôdzi aj pri hraní udržať nôžky v bezpečí. V lete sú ideálnou voľbou práve chlapčenské sandále, ktoré sú ľahko kombinovateľné s rôznym druhom outfitov. Nohu istia, sú vzdušné, a poskytujú komfort, ktorý váš syn potrebuje. Môžete zvoliť sandále s otvorenou, či uzatvorenou špicou. Práve preto sú počas leta vhodné takmer do každého počasia a na akúkoľvek príležitosť.

Sandále pre chlapcov – kvalitná a pohodlná obuv na pláž i na bežný deň

Horúci a slnečný deň si najlepšie užijeme pri vode či na pláži. Váš chlapec sa bude pravdepodobne najpohodlnejšie cítiť v sandáloch, ktoré nechajú vzduch prúdiť do topánky. Nohy sa tak nepotia, no zároveň sú chránené pred ostrými kameňmi, či horúcim pieskom. Chlapčenské sandále sú však vhodné i na bežné nosenie. Nezáleží preto na tom, či sa idete prejsť do mesta, do školy, hrať do parku, alebo máte v pláne ísť na spoločné nákupy. Detské sandále sú vhodné hlavne pre chlapcov, ktorí už nejaký čas aktívne behajú, a stoja pevne na nohách. Pre malé deti, ktoré len práve začali chodiť, sú pre ich prvé kroky vhodnejšie ľahšie plátenné tenisky, ktoré poskytujú dobrú oporu.

Chlapčenská obuv – stabilizácia nohy a pohodlná chôdza garantovaná renomovanými výrobcami detskej obuvi

Na eobuv.sk si v súčasnosti môžete vybrať z viac ako 100 rôznych značiek a preskúmať rôzne druhy sandálov od renomovaných výrobcov. V prípade obuvi pre deti je vhodné zvoliť značkovú a kvalitnú obuv, ktorá je nie len pohodlná, no i módna. I keď si občas chlapci nedávajú záležať na módnosti svojej obuvi, pokiaľ sa vášmu dieťaťu budú jeho sandále páčiť, bude ich nosiť s radosťou.

Často kladené otázky

Ktoré sandále vybrať pre vášho chlapca?

To, ktorú značku a aký typ sandálov si vyberiete je na vás. Záleží na tom, či hľadáte sandáliky, ktoré pôsobia elegantnejšie, a sú tak vhodné do školy, do mesta, či na rôzne oslavy, alebo skôr hľadáte sandále vhodné do prírody, či na hranie.

Ako správne vybrať chlapčenské sandále?

Pri výbere vhodných sandálov je nutné dbať na ich kvalitu a pohodlnosť. Pri výbere chlapčenských topánok je vhodné myslieť na štyri základné veci:

  1. Veľkosť - Keď hľadáte sandále online, budete musieť správne odhadnúť veľkosť. Zoznámte sa s tabuľkou veľkostí, a následne zmerajte svojmu chlapcovi nohy.
  2. Podrážka - Keďže sú chlapci v tomto veku veľmi aktívni a radi sa hrajú, ich kroky nemusia vždy byť stabilné a môžu sa ľahko zraniť. Je preto vhodné zvoliť protišmykové sandáliky. Gumová alebo kožená podrážka je mäkká a pohodlná a poskytuje dobrú priľnavosť.
  3. Ochrana prstov - Ak sa vaše dieťa bude pohybovať vonku (čo je pravdepodobné), potom je ideálne, aby mali sandále ochranu prstov. Zabraňuje vniknutiu kameňov a špiny do obuvi. Do interiéru alebo do školy môžete pokojne zvoliť aj sandále s otvorenou špičkou.
  4. Správny strih - Vyhnite sa nákupu príliš tesných alebo príliš voľných sandálov. Deti rýchlo rastú a ich obuv potrebuje určitý priestor na to, aby ich nohy mohli rásť. Vždy je dobré kúpiť sandále, ktoré nechávajú prstom na nohách určitý priestor.

Ako vybrať správnu veľkosť sandálov?

Pre najpresnejší odhad správnej veľkosti sandálov je vhodné vášmu chlapcovi správne zmerať nohy. Postavte svoje dieťa v ponožkách na prázdny hárok papiera. Obkreslite nožičky na papier ceruzkou alebo fixkou. Následne zmerajte dĺžku chodidla. Veľkosti topánok sú určené dĺžkou chodidla od prstu k päte. Pri orientácii v detských veľkostiach vám pomôže aj veková kategória, ktorú výrobcovia pri daných topánkach uvádzajú. Všetci výrobcovia majú mierne odlišné veľkosti a tvary, takže je dôležité nájsť topánku, ktorá vášmu dieťatku dobre sadne. Pozor by ste si mali dať aj na to, že každá noha môže mať mierne odlišnú veľkosť.

Hore
«
»