Košík  (0)

Obuv na šnurovanie pre chlapca

Zľava
Prémium
Novinka

Detské poltopánky – skvelá voľba na bežné nosenie

Detské poltopánky sú univerzálnou voľbou pre množstvo príležitostí a zároveň poskytujú pohodlie a tepelný komfort. Detské nohy sa stále vyvíjajú a preto je potrebné voliť nielen správny, kvalitný model, ale aj správnu veľkosť. Okrem iného sú však deti ovplyvňované súčasnými trendmi a preto chcú nosiť dizajnové modely, ktoré sa hodia k jednotlivým kúskom v ich šatníku. Ako zvoliť ideálne detské poltopánky, ktoré budú kvalitné, pohodlné, ale aj štýlové na bežné nosenie?

Detské poltopánky – praktická obuv pre všetky príležitosti

Ako sme už spomenuli, poltopánky patria medzi druh obuvi, ktorý sa veľmi jednoducho dá kombinovať do množstva outfitov. Navyše sa dajú nosiť počas väčšiny roka – závisí predovšetkým od konkrétneho modelu, ktorý vyberiete. Od konkrétneho modelu tiež závisí aj to ako dobre sa budú dať konkrétne detské poltopánky kombinovať do outfitov. Obľúbené sú aj rôzne poltopánky na platforme, ktoré sú medzi mladšou generáciou aj nesmierne populárne. Medzi mládežou sú populárne napríklad loafery, prípadne oxfordky. Ide o spoločenskejšie verzie, ktoré môžete zohnať na šnurovanie, ale rovnako aj vo forme klasických nasúvačiek. Takéto modely sa potom skvelo hodia aj na spoločenské príležitosti, aj na bežné nosenie do školy. Medzi šnurovacie detské poltopánky môžeme pokojne zaradiť aj klasické, populárne tenisky, ktoré sú populárne aj medzi chlapcami, aj medzi dievčatami.

Šnurovacie detské poltopánky – perfektný tepelný komfort a ochrana pred vlhkosťou

Výhodou poltopánok pre deti sú predovšetkým ich praktické vlastnosti. Nohu chránia pred vplyvmi počasia – teda poveternostnými podmienkami. V súvislosti s týmto bodom je potom dobré voliť rôzne nepremokavé materiály, ktoré poskytujú takýto komfort. Rovnako poskytujú tieto modely aj dostatočný tepelný komfort. Pre deti sú vhodné rovnako šnurovacie aj nasúvacie verzie, môžete teda vyberať podľa vašich preferencií a vkusu.

Detské semišové poltopánky – klasická elegancia na bežné nosenie aj na slávnostné príležitosti

Semišovú úprava topánok je veľmi populárna. Vyzerá dobre, nevyžaduje si takmer žiadnu starostlivosť a takéto topánky vydržia aj niekoľko rokov. Ide teda o skvelú voľbu, pričom sa semišová úprava hodí rovnako na športové aj elegantné verzie poltopánok. Detské poltopánky so semišovou úpravou sú skvelou investíciou , najmä v rôznych neutrálnych prevedeniach. Zvoľte napríklad hnedé, šedé, čierne, či tmavomodré varianty a získate univerzálny prvok na bežné nosenie aj na slávnostné príležitosti.

Detské poltopánky – často kladné otázky

Ktoré detské poltopánky vybrať na bežné nosenie?

Na bežné nosenie je vhodné využívať napríklad šnurovacie poltopánky, ktoré vyzerajú dobre a dajú sa kombinovať do bežných outfitov. Dôležité je voliť do nich správne teplé ponožky a hodia sa prakticky k akémukoľvek oblečeniu. Pri výbere dbajte na výber neutrálneho odtieňa, aby sa dobre kombinovali do každodenných outfitov.

Ako zabehnúť detské poltopánky?

„Zabehnúť“ poltopánky pre deti nie je náročné. Dôležité je najprv si ich vyskúšať na niekoľko hodín a chodiť v nich len tak po dome. Najmä niektoré drahšie materiály je treba trochu roztiahnuť. Vždy si na prvé nosenie dajte hrubšiu ponožku, ktorá vás ochráni pred vznikom otlakov. Ak niekoľko hodín budete mať topánky na nohe, určite sa poddajú a prispôsobia vašej nohe. Následne si ich môžete normálne obuť – vyhýbajte sa však tenkým, členkovým ponožkám a voľte kvalitné vyššie modely.

Ako vybrať dámske šnurovacie poltopánky k nohaviciam?

Šnurovacie detské poltopánky sú skvelou voľbou na elegantné štylizácie a rovnako aj na spoločenské príležitosti. Deti ich však môžu bez problémov nosiť aj na bežné nosenie – k rifliam, čiernym nohaviciam, či rôznym legínam. Hodia sa ku všetkému a preto nie je problém ich zaradiť do vášho bežného šatníka.

Hore
«
»