Košík  (0)

Lodičky

Zľava
Prémium
Novinka

Lodičky – pár, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám

Starostlivo vybraný pár lodičiek doslova pozdvihne váš outfit. Nebude však vyzerať štýlovo, keď budete po niekoľkých hodinách kráčať s bolesťou. Ak teda plánujete dlhodobejšie nosenie podpätkov, musíte sa uistiť, že vaše lodičky sú pohodlné. Našťastie sú dnešní dizajnéri o krok vpred a pohodlné lodičky sa dajú nájsť už na akúkoľvek príležitosť. Navyše sú k dispozícii takmer v akomkoľvek štýle a farbe. Či už dávate prednosť vysokému podpätku, malému podpätku, platforme, špicatej špičke, alebo klasickým ihlám, najväčšiu starostlivosť by ste mali venovať výberu správneho strihu. Podpätky sú najlepším priateľom ženy! Správny druh obuvi môže zvýšiť vaše sebavedomie, zmeniť váš vzhľad a vzbudiť záujem okoloidúcich hneď, ako vstúpite do miestnosti. Otázkou teda zostáva už len to, ktoré si vybrať. Či už túžite po extravagantných ihličkách, elegantných lodičkách alebo štýlových poltopánkach, môžete si byť isté, že u nás si vyberiete.

Poltopánky s platformou – skvelá voľba na každodenné nosenie

Štýl 90. rokov sa vracia a platformy sú opäť v móde. Skúste namiesto tradičných tenisiek zvoliť poltopánky s platformou a dodajte tak šmrnc vášmu outfitu. Ak premýšľate nad topánkami z ktorých vás nebudú bolieť nohy, topánky s platformou sú skvelou voľbou. Zdvíhajú nie len päty, ale aj prednú časť vašich nôh, čo znamená, že majú tendenciu držať vaše nohy v pohodlnejšom uhle ako mnoho iných vysokých podpätkov. Vďaka tomu patria medzi najpohodlnejšie topánky, ktoré v sebe spájajú eleganciu klasických lodičiek a pohodlnosť klasických mokasín. Ak nosíte vysoké podpätky predovšetkým kvôli tomu, aby ste predĺžili svoju postavu, no ste unavená z večne boľavých nôh, platformy by mohli byť skvelou voľbou. Pokiaľ navyše zvolíte poltopánky, ktoré vám sadnú, vydržíte v nich celý deň v práci, no nebude vám robiť problém ani dlhá prechádzka po meste.

Poltopánky s nízkym opätkom – pohodlnosť sama

Poltopánky na nízkom opätku ponúkajú stabilitu a pohodlnosť. Pri prechádzke budete mať oveľa väčšiu oporu a rovnováhu. Tento druh topánok môžete bez problémov nosiť každý deň. Sú pohodlné, nadčasové, a hodia sa ku každému elegantnému outfitu. Tieto topánky sú nevyhnutnou položkou šatníku každej modernej ženy. K dispozícii sú v mnohých štýloch, tvaroch a farbách. Stačí zohľadniť tvar a veľkosť opätku, ktorý vám vyhovuje. Následne si môžete vybrať neutrálny ľahko kombinovateľný kúsok, alebo siahnuť po odvážnejších sezónnych farbách.

Často kladené otázky

Ako si správne vybrať lodičky?

Pokiaľ sa chcete vyhnúť bolestivým nohám vyberte si strihy, ktoré poskytnú dostatočné zabezpečenie nohy. Namiesto klasických lodičiek, ktoré by ste sa mohli snažiť udržať na nohách, je múdre zvoliť obuv s popruhmi alebo zapínaním, ktoré topánku pevne držia na nohe. Zvoľte taktiež topánky s pevnejším a stabilnejším opätkom. Napriek tomu, že ihličky sú elegantné a sofistikované, malá povrchová plocha ich opätkov ich robí nepríjemnými na bežné chodenie. Blokové podpätky a kliny môžu preto ponúkať pohodlnejšiu alternatívu a stále vyzerať neuveriteľne štýlovo. Umožnia vám rovnomernejšie rozloženie hmotnosti a pomôžu tak zmierniť tlak na bolestivé časti chodidiel.

Aké lodičky zvoliť pre širokú nohu?

Keď budete nabudúce nakupovať obuv, určite si zmerajte chodidlá na dĺžku aj na šírku. Nie je jednoduché nájsť správnu veľkosť obuvi, preto je vhodné vyskúšať niekoľko rôznych štýlov, kým nenájdete druh topánky, ktorý vám sedí najlepšie. Ak máte široké chodidlá, mali by ste nosiť široké podpätky, ktoré poskytujú vašej nohe dostatočnú oporu. Vhodné sú poltopánky so špicatou špičkou, platformy i lodičky s ramienkami.

Ktoré poltopánky sú vhodné na jar?

Nezáleží na tom, či preferujete poltopánky na nízkom alebo vysokom opätku. Na jar môžete zvoliť akýkoľvek typ topánok s uzatvorenou špičkou. Počas chladných rán môžete topánky doplniť štýlovými pančucháčmi, ktoré outfitu v závislosti od zvoleného štýlu a farby dodajú hravosť alebo sexepíl.

Hore
«
»