Košík  (0)

Pánske kolieskové korčule

Zľava

Kolieskové korčule – prečo sa oplatí ich vyskúšať?

Kolieskové korčule sú naozaj skvelou formou, ako spojiť šport a zábavu. Tento jedinečný šport vám, podobne ako beh, pomôže schudnúť a zlepšiť si kondíciu. Korčuľovanie na kolieskových korčuliach má toľko zdravotných výhod, že vás to prekvapí. Pridaným bonusom je, že obľúbené športy na kolieskových korčuliach, ako napríklad rekreačné kolieskové korčuľovanie, kolieskové derby a rýchlokorčuľovanie sú tiež zábavné aktivity, ktoré si môžete vychutnať aj s vašou rodinou alebo priateľmi. Ak sa teda chcete dostať do kondície, schudnúť, a k tomu stráviť čas s najbližšími, rozhodne potrebujete pánske kolieskové korčule!

Kolieskové korčule – šport, ktorý je čoraz populárnejší

Korčuľovanie je zábava, a preto ho miluje stále viac a viac ľudí. Verte alebo nie, neexistuje žiadny dôvod, prečo si tento druh zábavy nedopriať aj v dospelosti. Je skvelé pre pánov v každom veku. Na kolieskových korčuliach si môžete užiť aktívne popoludnie s rodinou, alebo sa môžete zabaviť so svojimi priateľmi. Korčuľovať sa môžete na klzisku alebo na nových asfaltových cestách, ktoré sú na to ako stvorené, a nájdete ich dnes už v každom meste. Využiť však môžete aj staré letiská alebo iné rovné plochy, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru na rýchlejšiu jazdu. Ak vás nebaví iba klasické korčuľovanie, zahrajte si rôzne korčuliarske hry, hokej, alebo sa na korčuliach vyberte na svoj obľúbený letný drink či na nákup. Dajte sa do pohybu a objavte znovu svoju hravosť a radosť zo života tak, ako za detských čias! Vybrať si môžete hneď z niekoľkých druhov pánskych kolieskových korčúľ. Pánske športové korčule majú často kolieska usporiadané za sebou, čo vám umožní pohybovať sa o niečo rýchlejšie. Dokážete v nich tiež jednoduchšie manévrovať a sú vhodné aj na dlhšie a náročnejšie trasy.

Pánske kolieskové korčule – vyberte si svoj prvý pár na Eobuv

Vybrať si môžete zo širokého sortimentu pánskych korčúľ. Ak sa chcete korčuľovať nielen rekreačne, ale aj za športovým účelom, potrebujete korčule, ktoré sú kvalitné. Iba tak tento šport naplní vaše očakávania. Športové korčule sú zároveň uspôsobené na dlhšie športovanie a poskytnú tak vašim nohám potrebnú oporu a stabilitu. Korčule vám zaručene sadnú, nakoľko mnohé druhy kolieskových korčúľ sú prispôsobivé, a môžete si ich za pomoci popruhov na nohe upevniť. Štýly tiež ponúkajú oveľa väčšiu rozmanitosť ako kedykoľvek predtým, takže si môžete nájsť korčule, ktoré vám budú vyhovovať po každej stránke. Na webových stránkach eobuv.sk nájdete desiatky rôznych druhov pánskych kolieskových korčúľ.

Kolieskové korčule – Často kladené otázky

Aké korčule sú vhodné pre muža?

Či už ste začiatočník alebo profesionál, siahnite po korčuliach, ktoré vám sadnú, a poskytnú vašej nohe dostatočnú oporu a stabilitu. Najdôležitejšie je vždy vybrať si vhodnú veľkosť. Pokiaľ túžite na svojich korčuliach aktívne športovať, zvoľte si klasické športové kolieskové korčule, ktoré sú určené na dlhšie trasy. Skúste napríklad značkové pánske kolieskové korčule Tempish.

Ako sa naučiť jazdiť na kolieskových korčuliach?

Predtým, ako sa vydáte na chodník, nacvičte si balansovanie na korčuliach na mäkkom povrchu ako je napríklad tráva. Zdvihnite hrudník, zapojte jadro a predkloňte sa tak, aby bolo vaše ťažisko dostatočne nízko. Uistite sa, že vaše ramená sú mierne pred vašimi bokmi, čo vám pomôže udržať rovnováhu, pretože vaša váha bude prirodzene v pätách. Ak sa chcete začať pohybovať vpred, prenášajte svoju váhu zo strany na stranu a pomocou jednej nohy sa pomaly striedavo odrážajte.

Hore
«
»