Košík  (0)

Golfová obuv

Golfové topánky pre pánske nohy

Golfové topánky sú navrhnuté za účelom poskytnutia stability, rovnováhy a flexibility počas celej hry, no primárne počas golfového švihu. Odpal golfovej loptičky je totiž kľúčovým úkonom pri hraní golfu. Ak sa vám ale bude počas golfového švihu na povrchu šmýkať, loptičku kvalitne neodpálite. Keď šviháte golfovou palicou, váš švih sprevádza oveľa viac pohybu, ako ste si možno mysleli. Aj z tohto dôvodu, čím väčšiu stabilitu vám môže topánka poskytnúť, tým lepšie. Nájdenie tých najlepších topánok na golf by ste mali zvážiť aj kvôli dlhým prechádzkam, bez ktorých 18 jamiek zvyčajne neodohráte. Táto minimálne trojhodinová prechádzka vám dá inak naozaj zabrať. Športové spoločnosti neustále posúvajú hranice inovácií pánskych golfových topánok, a dobrou správou je, že vďaka najnovším technológiám vám topánky nielen sadnú, ale zabezpečia aj úplne nový zážitok z hry. Mäkká koža, priedušné vložky s penovým odpružením, alebo vodotesný systém, ktorý vaše nohy udrží v suchu, sú len niektoré z vlastností, ktoré zaručujú pohodlné nosenie týchto topánok.

Golfové topánky Nike – modernosť i pohodlie

Väčšina golfových topánok pre pánov má zabudované stabilizátory pozdĺž vnútorných klenieb, ktoré pomáhajú zabrániť posúvaniu chodidiel do strán. Pokiaľ hráte v nepravidelnom alebo kopcovitom teréne, potrebujete topánky, ktoré sú pružné a flexibilné. Práve preto nie je vhodné na golf využívať topánky, ktoré na tento šport nie sú priamo určené. Golfové topánky sú totiž vyrobené tak, vám poskytli dostatok pružnosti. Pánske golfové topánky sú tiež o niečo pohodlnejšie, a sú prispôsobené na chôdzu na dlhé vzdialenosti. Umožnia tak vašej nohe aspoň trochu dýchať. Kľúčovým faktorom pri rozhodovaní o tom, aké topánky si kúpiť je aj ich priľnavosť. Stavte napríklad na golfové topánky Nike, ktoré sú nielen špeciálne vyvinuté na to, aby vám z golfu poskytli len ten najlepší zážitok, no tiež sú módne a moderné, takže na greene budete, okrem iného, aj vyzerať štýlovo.

Vyberte si najlepšie golfové topánky na Eobuv

Vaše nové pánske golfové topánky si môžete kúpiť napríklad na Eobuv.sk. Vyberte si zo širokého sortimentu rôznych populárnych značiek. Stačí sa tak už len rozhodnúť na základe vášho vkusu a preferencii. Najlepšie golfové topánky sú veľmi obľúbené aj preto, že vám nielen poskytujú stabilitu a trakciu pri každom údere, ale vyhovujú aj dnešnému rýchlo sa meniacemu životnému štýlu. S rôznymi vzormi a farbami rozhodne existuje pár, ktorý sa hodí ku každej osobnosti.

Golf – Často kladené otázky

Aké golfové topánky si vybrať?

Nech už s golfom iba začínate alebo ste profesionál, investujte do kvalitných golfových topánok, ktoré vám zaručia lepší výkon, stabilitu i pohodlie. Dbajte na správnu veľkosť a strih topánok. Správne golfové topánky by mali byť priľnavé a nemali by vás nikde tlačiť. Skúste napríklad golfové topánky značky Nike.

Ako sa starať o golfové topánky?

Vyčistite podrážky topánok špeciálnou kefou a odstráňte trávu a iné nečistoty. Po dokončení každého kola si topánky umyte handrou a teplou mydlovou vodou. Z topánok tak odstránite nečistoty, trávu a dokonca aj pesticídy. Následne topánky dôkladne osušte utierkou z mikrovlákna. Obuv občas vyleštite, aby sa jej vrátil lesk. Vyberte si vždy vosk v rovnakej farbe ako vaše topánky.

Hore
«
»