Košík  (0)

Kolieskové korčule dámske

Zľava
Novinka

Dámske kolieskové korčule – vráťte sa k svojmu obľúbenému športu a zažite detskú radosť

Korčuľovanie je zábava. Už ako malé deti sme túto aktivitu milovali a v podstate neexistuje žiadny dôvod, prečo si tento druh zábavy nedopriať aj v dospelosti. Kolieskové korčuľovanie je skvelým spôsobom, ako môžete aktívne stráviť spoločný čas so svojou rodinou, alebo sa len zabaviť so svojimi priateľmi. Choďte na klzisko a zažiarte vo vašich nových trendy kolieskových korčuliach, zahrajte si rôzne korčuliarske hry, vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu, alebo sa vyberte na nákup či po kúsok horúcej pizze – je to na vás! Dajte sa do pohybu a objavte znovu svoju hravosť a radosť zo života! Vybrať si môžete hneď z niekoľkých druhov dámskych kolieskových korčúľ. V ponuke sú dámske rekreačné kolieskové korčule dostupné vo veľkostiach 37, 38, 39, 40, a 41. Siahnuť môžete aj po klasických športových kolieskových korčuliach taktiež vo veľkostiach 37, 38, 39, 40, a 41. Dámske rekreačné korčule sú charakteristické menším počtom koliesok usporiadaných do štvorca, vďaka čomu máte na korčuliach väčšiu stabilitu. Sú skvelé práve na menšie výlety do mesta a kratšie trasy, rôzne hry, alebo rekreačné korčuľovanie. Klasické športové korčule majú naopak kolieska usporiadané za sebou, čo vám umožní pohybovať sa o niečo rýchlejšie, a dajú sa tak využiť aj na rôzne športové aktivity. Viete v nich jednoduchšie manévrovať a sú vhodné aj na dlhšie a náročnejšie trasy.

Dámske nastaviteľné kolieskové korčule v rôznych veľkostiach – farebné modely pre každú ženu

Keď sa v 70. rokoch objavili na scéne kolieskové korčule pre dospelých, všetci sa čo najrýchlejšie chceli stať súčasťou tohto nového trendu, ktorý signalizoval opustenie kapitalistického útlaku. Dámske korčule však od tohto obdobia prešli veľkou transformáciou a v podstate jediné, čo si ponechali, sú bláznivé vzory a farby, vďaka ktorým na seba rozhodne upútate pozornosť okoloidúcich. Ďalšiu skvelou vymoženosťou je, že dnes už máme dámske nastaviteľné kolieskové korčule, ktoré sú dostupné skutočne pre každý typ nohy a dokonale sa vám prispôsobia.

Dámske rekreačné korčule – v ponuke Eobuv nájdete len tie najlepšie modely

Móda sa nevyhla ani kolieskovým korčuliam pre dospelých. Dnes už nestačí iba mať kolieskové korčule. Je potrebné mať korčule, ktoré sú kvalitné, aby splnili vaše očakávania, a zároveň trendy, aby upútali pozornosť okolia. Kolieskové korčule z čias vášho detstva nahradili dnešné moderné korčule, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a módne. Ponúkajú tak oveľa väčšiu rozmanitosť a štýl ako kedykoľvek predtým. Na našich webových stránkach eobuv.sk nájdete desiatky rôznych druhov dámskych kolieskových korčúľ. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých štýlov i farebných kombinácií na rekreačné aj športové využitie.

Kolieskové korčule – často kladené otázky

Dámske kolieskové korčule – ktoré si vybrať?

Ak ste začiatočníčka a bojíte sa, že spadnete, bohužiaľ vám neporadíme – na oboch druhoch kolieskových korčúľ môžete spadnúť takmer rovnako ľahko. Na rekreačných kolieskových korčuliach je potenciálne jednoduchšie spadnúť dozadu, pretože kolieska končia s hranou korčule, na druhej strane na nich omnoho jednoduchšie udržíte rovnováhu a poskytujú vďaka rozloženiu koliesok lepšiu stabilitu. Pokiaľ však túžite na svojich korčuliach aktívne športovať, zvoľte si klasické športové kolieskové korčule, ktoré sú určené na dlhšie trasy.

Dámske kolieskové korčule – kde ich kúpiť?

Dámske kolieskové korčule kupujte iba od renomovaných výrobcov a overených distribútorov, ktorých nájdete napríklad u nás na eobuv.sk.

Hore
«
»