Košík  (0)

Dámske kopačky

Zľava

Kopačky lisovky dámske – čím sa tieto topánky vyznačujú a prečo sa oplatí ich mať?

Dámske kopačky, nazývané tiež lisovky, sú must have kúskom pre každú vášnivú futbalistku, ktorá hráva futbal na umelých povrchoch. Medzi spomínané umelé povrchy patrí napríklad umelá tráva. Tento typ dámskych kopačiek ale zvládne tiež mäkší a tvrdší typ ihriska. Obuv lisovky disponuje špeciálnou podrážkou, ktorá obsahuje pevne vlisované štuple. Obvykle sa na podrážkach nachádzajú štuple rôznych výšok, ktoré zabezpečia stabilitu a pohodlie pri hre. Rovnako je dôležité, aby dámske futbalové kopačky zaručili okamžitý odraz aj zmenu smeru, ktoré zabezpečia práve štuple rozličných veľkostí. Spoľahnúť sa tak môžete na vyššiu priľnavosť aj k statickému povrchu.

Kopačky Nike pre ženy – kvalitné kopačky od známeho výrobcu

Kvalitnú futbalovú obuv lisovky, ktoré si bez pochýb zamilujete a pomôžu vám pri hre podať tie najlepšie výkony, ponúka overená a ikonická značka Nike. Kopačky Nike sú štýlové, spoľahlivé a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Siahnuť môžete po pohodlných vsuvkách alebo po klasických šnurovacích dámskych kopačkách. V dámskych lisovkách Nike môžete hrať futbal bez problémov celoročne. Siahnuť môžete po modeloch určených na umelé povrchy a umelú trávu, ktoré vám sľúbia pohodlnú podšívku, mäkký syntetický materiál a dynamic fit technológiu. Dynamic fit ponúkne vašim chodidlám bezkonkurenčný komfort a stabilitu pre dosiahnutie plného potenciálu.

Obuv pre fanúšikov futbalu a amatérov tohto obľúbeného športu

Pri výbere dámskych kopačiek sa zamerajte na správnu veľkosť obuvi. Iba v kopačkách, ktoré vám budú dobre sedieť, si hru skutočne vychutnáte. Dámske futbalové lisovky by vám nemali byť ani malé ani veľké. Naopak, mali by byť tesné tak akurát a ponúknuť vám priestor, na aký ste zvyknutá aj v klasických teniskách. Pamätajte tiež na to, že chodidlá vám v kopačkách pri behu nesmú v žiadnom prípade lietať. Vždy preto pred kúpou futbalových dámskych kopačiek venujte pozornosť veľkostným tabuľkám daných výrobcov a nohy si odmerajte podľa návodu. Ideálne v ponožkách alebo štucniach. Pri výbere zohľadnite aj typ materiálu. Futbalové kopačky sú vyrábané zo syntetických materiálov, ktoré sa vyznačujú jednoduchou údržbou a ľahkým prevedením. Poobzerať sa môžete aj po variantoch, ktoré sú nepremokavé a vodoodolné a vhodné do každého počasia. Alternatívou je pravá koža, ktorá má tendenciu dokonale sa prispôsobiť chodidlu. Kožené kopačky sú ale o niečo drahšie ako ich umelá alternatíva. V ponukách značiek nájdete aj lacnejšie dámske kopačky, ktoré sú vhodné pre rekreačných športovcov, vyrobené z gumotextilu, ktorý je pomerne dobre odolný voči vlhkosti.

Dámske kopačky – často kladené otázky

Futbalové lisovky – čo to je?

Futbalové kopačky, zvané tiež lisovky sú vhodnou voľbou na umelé tvrdšie povrchy ako je napríklad umelá tráva. Tento typ futbalových kopačiek disponuje špeciálnou podrážkou obsahujúcou špunty rôznych veľkostí, ktoré vám pomôžu podať pri hre ten najlepší výkon. Môžete sa spoľahnúť na ich stabilitu a priľnavosť.

Športová obuv kopačky pre ženy – kde kúpiť?

Eobuv.sk ponúka široký vyber rôznej obuvi, ktorá splní vaše požiadavky. Medzi topánkami nájdete aj kopačky pre ženy nazývané tiež lisovky od renomovaných výrobcov a značiek. Navyše, topánky môžete v prípade, že vám veľkostne alebo inak nesadnú, bez najmenších problémov a starostí zdarma vrátiť až do 100 dní.

Hore
«
»