Košík  (0)

Dámske fotbalové kopačky

Zľava
Novinka

Dámske kopačky - kopačky pre každú ženu, ktorá miluje šport

Dámske kopačky sú jednoducho nevyhnutnou súčasťou výbavy každej vášnivej, poloprofesionálnej aj amatérskej futbalistky. Od ich správneho výberu totiž závisí nielen výkon, ale tiež pohodlie, stabilita a bezpečnosť pri hre. Aj preto by ste ich výberu mali venovať zvýšenú pozornosť. Vyberte si dámske kopačky z materiálu, ktorý splní vaše požiadavky. Kožené dámske kopačky na futbal sú o niečo drahšie, ale vyznačujú sa mäkkosťou a prispôsobivosťou. Syntetické materiály sú ľahšie a dlho vám vydržia. Pletené dámske kopačky sú flexibilné a gumotextil zas odolný voči vlhkosti a lacnejší ako iné varianty.

Dámske futbalové kopačky – cíťte sa na ihrisku pohodlne a dajte mu to najlepšie

Dámske futbalové kopačky voľte tiež podľa typu povrchu. Každý terén má totiž svoje vlastné špecifiká, a zodpovedá mu iný typ dámskych futbalových kopačiek. Poznáme hneď niekoľko typov povrchov, medzi nimi pevný prírodný povrch (FG), teda klasické trávnaté ihrisko, tvrdý prírodný povrch (HC), na ktorom prevažuje piesok, škvara či umelá tráva, umelý povrch (AG), mäkký prírodný povrch (SG) ako napríklad mokrá hlina či blato, umelý suchý prírodný povrch (TF), teda trávnik a interiéry, haly (IN). Hra je pohodlná a vy počas nej podáte maximálny výkon iba v prípade, že siahnete po vhodnej obuvi na futbal pre ženy. Kopačky sa podľa podrážky delia na halovky, turfy, lisovky a kolíky. Halovky sú vhodné do haly, majú rovnú a zároveň špeciálne vykrojenú podrážku, vďaka čomu budete mať lepší kontakt s loptou. Turfy obsahujú veľa malých členitých štupľov vhodných na umelú trávu či suché tvrdé povrchy. Lisovky sú považované za univerzálne dámske kopačky na futbal, pretože ich môžete nosiť na pevný, tvrdý aj umelý povrch. Problém im ale nerobí vďaka pevne vlisovaným štupľom ani mäkké ihrisko. Kolíky sú vhodné do každého počasia. Disponujú kolíkmi z kovu alebo plastu, ktoré môžete odskrutkovať alebo vymeniť. Tento typ dámskych kopačiek je menej stabilný ako iné varianty.

Dámske kopačky Nike, Adidas a ďalší svetovo uznávaní výrobcovia na Eobuv

Široký výber dámskych kopačiek rôznych štýlov, materiálových prevedení a farieb nájdete na Eobuv.sk. Medzi populárnych výrobcov dámskych kopačiek na futbal sa radia ikonické značky ako Adidas, Puma, Nike a ďalšie. Či už hľadáte neónové, pastelové alebo metalické dámske kopačky, vybrané značky vás v žiadnom prípade nesklamú. Dámske kopačky Nike, Adidas sú štýlové topánky v modrom, červenom, bielom aj čiernom odtieni, ktoré sú ľahko kombinovateľné s dresmi rôznych farieb. Topánky zo známych kolekcií vám zaistia dokonalú kontrolu nad loptou, dobrú priľnavosť a ako bonus ich môžete nosiť celoročne. Dámske kopačky na futbal sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Okrem klasických šnurovaných dámskych kopačiek môžete siahnuť aj po komfortných vsuvkách.

Dámske kopačky – často kladené otázky

Dámske kopačky – aké si vybrať?

Vyberte si dámske kopačky, ktoré svojou konštrukciou zodpovedajú povrchu, na ktorom budete futbal hrať. Samozrejmosťou je tiež vhodný materiál a veľkosť. Topánky by mali vaše chodidlá obopnúť. Obecne platí, že obuv na futbal pre ženy býva o jedno až 1,5 čísla menšia.

Kde kúpiť dámske kopačky na futbal?

Vyberte si tie pravé dámske kopačky na futbal od overených značiek zo širokého výberu na Eobuv.sk. Nielenže budú odoslané do 24 hodín, ale pokiaľ vám veľkostne, štýlovo alebo inak nesadnú, môžete ich vrátiť zdarma do 100 dní.

Hore
«
»