Košík  (0)
Behajte spolu s nami!
Fresh Foam
Inovatívna ľahká tlmiaca pena s vysokou odolnosťou proti deformácii. Vďaka vhodnej štruktúre poskytuje mäkkosť a ochranu kĺbov pri dlhších tréningoch.
OBJAVIŤ PRODUKTY
AHAR
Technológia založená na odolnom materiáli (špeciálny druh gumy). Umiestnená na strategických miestach na vonkajšej podrážke pre zvýšenie odolnosti pri zachovaní nízkej hmotnosti.
OBJAVIŤ PRODUKTY
Boost System
Pena BOOST vracajúca energiu v medzipodrážke podporuje došľap a dodáva energiu pri každom kroku, zatiaľ čo citlivé odpruženie v prednej časti chodidla vám poskytne zrýchlenie.
OBJAVIŤ PRODUKTY
Vibram® Megagrip
Základom je agresívny dezén s radmi rovnomerne rozmiestnených výstupkov, vyrobený zo špeciálnej zmesi odolnej voči oteru gumy. Zaručuje topánkam skvelú priľnavosť k zemi.
OBJAVIŤ PRODUKTY
GEL
Základom je špeciálna podrážka, ktorá poskytuje optimálne odpruženie. Silikónové vložky v nej sú umiestnené na citlivých miestach medzipodošvy a integrované tak, aby zvyšovali funkčnosť.
OBJAVIŤ PRODUKTY
Bounce
Technológia navrhnutá tak, aby využívala energiu generovanú odpružením na uvoľnenie svalov. Vďaka tomu môžete trénovať dlhšie a mať viac radosti z efektívneho tréningu.
OBJAVIŤ PRODUKTY
Dynamic Duomax
Dodatočná vrstva dynamickej peny zaisťuje dobrú stabilizáciu chodidla bez straty energie pri behu.
OBJAVIŤ PRODUKTY
Primeblue
Vysoko kvalitná priadza vyrobená z 50% Parley Ocean Plastic, materiálu vyrobeného z recyklovaného plastového odpadu zozbieraného z pobrežných oblastí, aby sa zabránilo kontaminácii oceánov.
OBJAVIŤ PRODUKTY
Hore
«
»