Košík  (0)

Pánske poltopánky na každý deň

Zľava
Prémium
Novinka

Pánske poltopánky – komfort nosenia

Hoci posledných pár rokov bolo všetko o nosení bežeckých tenisiek, botasiek a tenisiek vo formálnom aj neformálnom kontexte, elegantnejšie topánky sa vracajú vo veľkom. Brogues (zvyčajne kožené poltopánky) je jedinečná kolekcia pánskych spoločenských topánok, ktoré sa hodia k väčšine bežného a oficiálneho oblečenia. To, čo robí topánky výnimočnými, sú vzory a perforácie, ktoré sa tiahnu cez ich povrchy a okraje. Perforácie sú navrhnuté s rôznymi vzormi, ktoré okorenia váš štýl, ako napríklad nosenie nohavíc a tiež k džínsy, a dodajú vášmu vkusu sofistikovanosť. Keďže sú väčšinou vyrobené z kože – zaručujú pohodlie a odolnosť. Prispôsobujú sa chodidlu, čím vytvárajú ešte lepši komfort.

Poltopánky - praktický nápad do práce aj do mesta

Topánky Brogues sú dostupné v rôznych prevedeniach a farbách, vďaka čomu sa hodia k niekoľkým formálnym, aj ležérnym outfitom. Brogue bývajú najčastejšie oxfordky alebo derby topánky. V podstate ide o akúkoľvek koženú topánku, ktorá je doplnená o ozdobné okraje, perforácie a vrúbkovanie. Iné typy sú mokasíny, členkové topánky alebo poločižmy. Brogue sa tiež veľmi pohodlne obúvajú a pohodlne sa nosia. Uľahčuje to pravá koža, ktorá je jedným z hlavných materiálov pri výrobe týchto topánok. Populárne sú aj semišové. Na rozdiel od mnohých iných klasických modelov pánskych topánok sú pánske Brogues schopné priniesť určitú eleganciu štýlu pre svojho majiteľa. Sú vhodné aj pre biznis, ale aj na prechádzku po meste.

Pánske ležérne poltopánky – ideálne na špeciálne príležitosti a na každý deň

Všetci muži by mali mať túto nadčasovú klasiku vo svojom šatníku, no stále počúvame otázku, čo sa hodí k nohaviciam? Poltopánky sú skvelým riešením. Hranatá alebo okrúhla špička, veľký výber farieb a vzorov – môžu skvelo doplniť váš štýl. Pre elegantný vzhľad, ktorý spája vaše nohavice s oblekom na mieru a vytvára dokonalý outfit, ktorý sa hodí do kancelárie alebo na špeciálnu príležitosť. Vyzerajú super štýlovo, keď sa nosia s námorníckym alebo sivým oblekom. Ak chcete vedieť, aké poltopánky si obuť, keď hľadáte nenútený vzhľad, potom sú tu pre vás hnedé pánske ležérne poltopánky. Noste ich s úzkymi džínsami, keď ste vonku s chlapmi alebo s farebnými chino nohavicami do kancelárie a vytvorte si uvoľnený vintage vzhľad, ktorý je trendom tejto sezóny. V tomto ročnom období, keď je chladnejšie počasie, sú to ideálne topánky. Keď si obujete tieto topánky, získate retro vzhľad, ktorý je ideálny na lenivý víkend po meste, nezabudnite pridať hrubý vlnený kabát, aby ste zabránili chladu.

Časté otázky:

Aké pánske topánky k džínsom?

Ležérne Brogue sa mimoriadne dobre kombinujú s džínsami. Môžu byť zúžené aj rovné. Ak chcete vytvoriť uvoľnenejší a nenútený vzhľad, potom je najlepšie nosiť svetlé džínsy s klasickými hnedými poltopánkami. Môžete pridať motýlika s monotónnym topom, cez ktorý môžete prehodiť pletený sveter rovnakého odtieňa ako topánky alebo tmavé sako.

Aké pánske poltopánky na denné nosenie?

Poltopánky sú jedny z najuniverzálnejších topánok v pánskych šatníkoch; v závislosti od konštrukcie a úrovne zdobenia (spravidla platí, že čím zdobenejšia špička, tým menej formálna topánka), nosia sa ku všetkému, od obleku po šortky, všade od kancelárie až po pivné záhrady. Ich dlhá životnosť a všestrannosť znamená, že sa oplatí investovať – žiadny iný typ topánok vo vašom šatníku neznesie toľko kombinácii a nevydrží tak dlho.

Ako rozšíriť pánske topánky?

Správne padnúce topánky sú dôležité pre vaše zdravie a pohodu. S nákupom topánok sa nikdy neunáhlite. Vždy si nájdite čas, aby ste sa uistili, že topánky, ktoré kupujete, sú pre vás vhodné. Existuje množstvo nástrojov na rozťahovanie topánok, ktoré sú špeciálne určené na túto činnosť. Rozťahovače topánok dokážu nastaviť dĺžku aj šírku topánky. Krátkodobé nosenie obuvi doma pomôže uvoľniť materiál a natiahnuť topánky. Aby ste proces urýchlili, obujte si hrubé ponožky – alebo niekoľko párov – predtým, ako si dáte topánky na nohy. Keď vás z topánok budú bolieť nohy, stačí ich vyzuť.

Hore
«
»