Košík  (0)
Vy máte vášeň, my máme bežecké topánky na beh v teréne
Bežecká obuv do mesta, do terénu aj na preteky: top modely od známych značiek
Začať s behom nie je ťažké. O niečo väčšou výzvou ale môže byť kompletizovanie vhodných doplnkov a konkrétne – bežeckej obuvi, ktorá sa osvedčí v rôznych podmienkach. Aké bežecké topánky si treba zaobstarať, aby bol tréning efektívny a zároveň príjemný?
Čítať viac
Trekingové topánky: ktoré si vybrať? Tri top značky na eobuv.sk
Trekingové topánky, niekedy nazývané aj horské topánky, sú jedným z najodolnejších druhov obuvi. Niet sa čomu čudovať: tieto topánky predsa musia perfektne fungovať za každých podmienok – na strmých horských cestách a aj tých najväčších nerovnostiach, medzi húštinami s bujnou vegetáciou a keď treba, aj na rovinatom teréne.
Čítať viac
Ako vybrať trekingovú obuv? Príručka pre začiatočníkov
Pod pojmom treking rozumieme turistiku po náročnejších terénoch, preto obuv určená na tieto aktivity nemôže byť zvolená náhodne a musí zaisťovať stabilitu a pohodlie. Poradíme vám, aké topánky si vybrať na treking, aby vám vydržali čo najdlhšie – aj v tých najnáročnejších podmienkach.
Čítať viac
Aké trekingové ponožky zvoliť k turistickým topánkam?
Chystáte sa na túru do hôr? Ak ste si už zaobstarali outdoorové topánky, je čas poobzerať sa po funkčných trekingových ponožkách. Vďaka tomu zaistíte chodidlám maximálny komfort a minimalizujete riziko vzniku bolestivých otlakov. To je tá posledná vec, ktorú potrebujete počas dlhej túry v náročnom teréne.
Čítať viac
Hore
«
»