Košík  (0)
streetwear tenisky
Najnovšie pouličné trendy
Streetwear – čo je to za štýl? Pozrite sa, aké sú najdôležitejšie prvky pouličnej módy
Aké topánky k teplákom? Pohodlie v mestskom štýle
Ako viazať topánky? Originálne spôsoby, ktorými sa odlíšite od ostatných
Pohodlie, jednoduchosť a originalita sú tri vlastnosti, ktoré najlepšie definujú streetwear. Tento štýl pochádzajúci z Kalifornie vznikol v 70. rokoch 20. storočia a každý rok si získava dav priaznivcov, ktorý poteší svojou jednoduchou formou, pohodlím a nekonvenčnosťou. Kedysi vyhradené subkultúram: surferom, skaterom či hip-hoperom, dnes tvorí veľký podiel v módnom priemysle. V tomto článku sa dozviete, čo je to streetwear a aké ľahké je vytvoriť štýl v duchu street fashion.
Tepláky sú oblečením, ktoré si postupom času prešlo rôznymi obdobiami. Dnes dospeli do štádia, kedy sa už nespájajú výlučne so športom. Stali sa základom každodenných outfitov, podobne ako džínsy. Premýšľate, aké topánky sa hodia k teplákom? Dokážeme vám, že to nemusia byť len tenisky!
Hoci by sa mohlo zdať, že šnurovanie topánok je hračka a banálna záležitosť – nie je to tak! Ako viazať topánky nápadito a zaujímavo? Presvedčte sa sami, ako jednoducho môžete z obyčajných šnúrok urobiť štýlový prvok, ktorý zmení celý váš outfit na nepoznanie. V tomto článku nájdete tie najmódnejšie inšpirácie!
Čítať viac
Čítať viac
Čítať viac
Hore
«
»