Košík  (0)

Vysoké detské ponožky

Zľava
Prémium
Novinka

Dojčenské a detské ponožky – najkvalitnejšie materiály pre starostlivosť o malé nôžky

Podľa lekárov telo dieťaťa čelí väčším problémom s reguláciou telesnej teploty ako dospelí. Bábätká narodené s nízkou hmotnosťou alebo predčasne narodené deti môžu mať preto v zimnom období problém zostať v teple. Niet pochýb, že detské zimné oblečenie vrátane dlhých rukávov alebo detských overalov a bundičiek pomôže udržať vaše dieťa v teple, ale bavlnené ponožky poskytnú ďalšiu dôležitú vrstvu, aby boli detské nôžky v teple, a vaše dieťatko šťastné a zdravé. Pre bábätká sú uprednostňované dlhé detské ponožky. Okrem toho, že sú ponožky dlhšie ako tie bežné, mali by byť aj dostatočne hrubé. Ak má vaše dieťa rado jazdu v aute alebo pobyt na podlahe, kvalitné bavlnené ponožky a teplé oblečenie sú o to dôležitejšie. Keď deti začnú rásť, začnú sa plaziť, pohybovať sa, a niektoré dokonca začnú chodiť skôr, ako dovŕšia jeden rok. Bez ohľadu na to, ako sa vaše dieťa v súčasnosti pohybuje, keď príde do kontaktu s ostrým predmetom alebo nebezpečným povrchom, môže sa poraniť. Kvalitné a hrubé vysoké bavlnené ponožky ich v takýchto situáciách ochránia. Okrem toho tiež zabraňujú tomu, aby sa dieťa pošmyklo na podlahe.

Detské ponožky – vtipné vzory, ktoré rozveselia každé batoľa

Studené nohy môžu viesť k prechladnutiu, kašľu, horúčke a iným problémom a my vieme, ako veľmi sa choré dieťa môže cítiť podráždene. Bábätko neprestáva plakať, čo je pre rodičov niekedy náročné. Hrubé bavlnené ponožky pomôžu detským nôžkam zostať v teple. Okrem toho však majú tieto ponožky ešte jednu funkciu, udržia vaše dieťa v strehu a môžete ho zaujať vtipnými vzormi. Dnes sú detské dlhé ponožky dostupné vo veľkom množstve farebných variácií, medzi ktoré sa radia aj vtipné ponožky s rôznymi obrázkami. Jednoducho tak vášmu dieťaťu zaobstaráte ponožky s postavičkami z obľúbených rozprávok, so zvieratkami, alebo s iným zábavným motívom, ktorý budete vy aj vaše dieťa milovať. Ponožky pre dievčatá zase zdobia napríklad rôzne princezné.

Dlhé ponožky – nevyhnutný prvok šatníka vášho dieťaťa

Ponožky pre bábätká sú nielen rozkošné, ale aj veľmi dôležité. Detské ponožky sú dnes dostupné v rôznych veľkostiach, značkách, a s potlačou od výmyslu sveta. Práve tie farebné sú pre novorodenca veľmi atraktívne. Podľa nedávneho prieskumu dopyt po kreslených farebných dlhých ponožkách s potlačou enormne vzrástol. Ponožky nie sú len nevyhnutnosťou do chladného počasia, ale pôsobia aj ako dôležitá vrstva na ochranu vášho drobca pred chorobami a zraneniami, ktoré naň číhajú v domácnosti. Každý rodič teda musí do šatníka svojho drobca zaradiť kvalitné teplé bavlnené ponožky a pri pobyte vonku musí mať so sebou jeden alebo dva páry detských ponožiek navyše, aby bol v prípade potreby pripravený vymeniť ich za tie čisté a suché. To by však nemal byť žiadny problém, pretože detské ponožky teraz nájdete na jednom mieste na Eobuv.sk.

Dlhé detské ponožky – Často kladené otázky

Akú veľkosť ponožiek pre zvoliť pre bábätko?

Veľkosť ponožiek pre bábätká voľte podľa veľkosti nôžky vašej ratolesti. Tú získate tak, že ju odmeriate krajčírskym metrom, alebo ju jednoducho odhadnete. Vždy voľte o niečo väčšiu veľkosť, nakoľko detičky rýchlo rastú. Deti od 6-12 mesiacov majú väčšinou nožičku veľkú 10-11 cm.

Ako skladovať ponožky?

Ideálnym spôsobom ako skladovať detské ponožky je spárovať ich, zrolovať, a umiestniť do priehradky, ktorú na to máte vyhradenú v samostatnom šuplíku. Vďaka tomu nebudete strácať čas hľadaním vhodného páru, a budete mať aj lepší prehľad o farebných možnostiach, ktoré momentálne doma máte.

Hore
«
»