Košík  (0)

Nízke ponožky dámske

Zľava
Prémium
Novinka

Biele, čierne a farebné dámske neviditeľné ponožky – prispôsobte ponožky vášmu outfitu

Ponožky sú dôležitou súčasťou dámskeho šatníka. To viedlo k vývoju nového typu dámskych ponožiek, ktoré už viac nepokazia vás outfit. Ženy si každé ráno vyberajú typy a farby ponožiek, ktoré sa hodia k zvyšku plánovaného oblečenia. Neviditeľné ponožky pre dámy, známe aj ako nízke ponožky, sú tiež obľúbené z hľadiska ich pohodlnosti najmä v letných mesiacoch. Charakterizuje ich to, že vám siahajú po členky, takže ich vo vašich topánkach a teniskách nie je vidieť. Sú navrhnuté tak, aby boli po nosení neviditeľné, no stále pohodlné. Podstatné je, že vďaka tomuto typu ponožiek, ktoré sú okrem čiernej a bielej farby dostupné vo všetkých možných farebných kombináciách, sa už nemusíte báť, že kvôli potrebe zvýšiť vašu pohodlnosť zničíte váš outfit. Vaše ponožky totiž vo vašich teniskách nikto neuvidí. Dámske neviditeľné ponožky sa dajú nosiť ku všetkým typom topánok, či už ide o bežné topánky, ako sú tenisky, lodičky alebo mokasíny, prípadne ich elegantnejšie varianty, ako sú oxfordky.

Dámske členkové ponožky – každodenný doplnok pre tenisky na voľný čas, šport i do posilňovne

Tieto typy ponožiek sú veľmi obľúbené aj u športovcov. Populárnymi sa stali práve vďaka Tour de France, a v súčasnosti sa čoraz častejšie využívajú v módnom priemysle. Existuje mnoho praktických dôvodov, prečo sú dámske členkové ponožky čoraz viac trendy a sú obľúbenou voľbou pri rôznych športových aktivitách. Pre mnohé dámy je nosenie topánok bez ponožiek nemysliteľné. Tieto ponožky vám tak poskytnú potrebný komfort a nebudú na seba pútať pozornosť. Navonok to vyzerá, akoby ste žiadnu ponožku nemali, a vnútri v topánke vám zostáva pohodlný pocit, ktorý vám zabezpečujú vaše bavlnené ponožky. Členkové ponožky tiež znížia zápach nôh, ktorý často vzniká nosením obuvi naboso, a to až o 90 %. Absorbujú totiž nežiaduce potenie, ktoré môže spôsobiť nepríjemný zápach. Neviditeľné ponožky sú dostupné v rôznych strihoch a farbách a v rôznych materiáloch. Niektoré sú dokonca navrhnuté tak, aby boli priedušné, vďaka čomu sú ideálnou voľbou do horúceho aj chladného počasia. Ak sa ešte stále pýtate, k čomu vám tieto ponožky poslúžia, predstavte si napríklad, že skombinujete pásikavé ponožky s tmavomodrými mokasínami, alebo si do vašich športových tenisiek obujete klasické ponožky – vyzerá to zvláštne. Neviditeľné ponožky sú v takýchto prípadoch rozhodne lepšou voľbou.

Dámske neviditeľné ponožky od značkových výrobcov športového oblečenia na Eobuv

Na eobuv.sk si v súčasnosti môžete vybrať z viac ako 100 rôznych značiek a preskúmať rôzne druhy dámskych neviditeľných ponožiek od renomovaných výrobcov a distribútorov. Na našich webových stránkach nájdete produkty od značiek, ktoré sú jednotkou na trhu. Nájdete tu to najlepšie, čo súčasný trh ponúka vo všetkých dostupných veľkostiach a farebných kombináciách. Nezáleží pri tom na tom, či preferujete značku Nike, Adidas, HEAD, alebo Vans, svoj kúsok si u nás vyberie naozaj každý. Vďaka obrovskému sortimentu si u nás nájdete skvelý pár dámskych neviditeľných ponožiek behom niekoľkých minút.

Dámske členkové ponožky – Často kladené otázky

Aké ponožky sú vhodné do dámskych mokasín?

Do dámskych mokasín sú vhodné dámske neviditeľné ponožky vo farbe vašich topánok. Vďaka nim znížite potenie vašej nohy na minimum, zabránite nepríjemným odreninám, ktoré môžu nosením topánok vzniknúť, a vaše ponožky nepokazia váš výsledný outfit.

Zostávajú členkové ponožky na nohe?

Členkové i neviditeľné ponožky sa vyznačujú tým, že vám siahajú maximálne po členok. Na nohe držia rovnakým spôsobom ako klasické ponožky. Kvalitné značkové ponožky majú dobrú gumu, ktorá udrží ponožku na mieste, a nebude sa vám tak počas chôdze vyzúvať.

Hore
«
»