Košík  (0)

Vložky 3/4

Novinka

Vložky do topánok s hliníkovou fóliou – udržiavajú teplo efektívne?

Ak hľadáte špeciálne vložky, ktoré efektívne zadržia v topánke teplo, siahnite po vložkách do topánok s hliníkovou fóliou. Okrem prírodných materiálov, ako je vlna, ktorá vaše chodidlá zahreje, sú špeciálne vložky doplnené tiež o hliníkovú fóliu zo spodnej strany, ktorá nohy efektívne chráni pre chladom stúpajúcim od zeme. Hliník je veľmi účinným materiálom, ktorý dokáže zadržiavať a hromadiť teplo v topánke. Aj preto sú vložky do topánok s hliníkovou fóliou vhodnou voľbou napríklad vo veľmi nízkych teplotách. Ocenia ich milovníci hôr, zimnej turistiky, outdoorových aktivít aj dlhých prechádzok. Vložky do topánok s hliníkovou fóliou sú vhodné pre mužov aj ženy. Ich optimálny strih, protišmyková ochrana, primeraná hrúbka a príjemný materiál zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení.

Vložky do topánok zateplené – udržia vaše nohy v teple aj počas studenej zimy

Praktickou voľbou je siahnuť po zateplených vložkách do topánok, ktoré sa o vaše chodidlá postarajú aj v mínusových teplotách. Zateplené vložky do topánok sú špeciálne vyrobené tak, aby udržiavali teplo v topánkach. Jedinečný a kvalitný materiál zachytí vaše telesné teplo a prepustí nadbytočnú vlhkosť. Ovčia vlna má totiž skvelú vlastnosť, je hrejivá za každých okolností. Vložky do topánok zateplené sú navyše mäkké a maximálne komfortné. Aj preto sa pohodlne nosia nielen pri zimných športoch, ale tiež pri chôdzi či behu. Sú ľahké a hodia sa do väčšiny zimných aj jesenných topánok bez toho, aby spôsobili, že vám vaša obľúbená obuv bude pripadať tesná. Izolované vložky sú vhodnou voľbou aj do gumových vodoodolných topánok, galusiek.

Plné vložky verzus vložky ¾ – aké sú rozdiely a v čom sa oplatí nosiť?

Siahnuť môžete po plných vložkách, ktoré vyplnia topánku po celej dĺžke alebo po vložkách do topánok ¾, ktoré sú o čosi kratšie, čo z nich robí vhodný typ vložiek aj do topánok s otvorenou špičkou či do topánok, v ktorých by plná vložka zmenšila priestor na chodidlo a spôsobila vám pri chôdzi značné nepohodlie. Vložky ¾ sú anatomicky tvarované a prispôsobujú sa chodidlu. Pri chôdzi podporia klenbu nohy. Vyznačujú sa tiež maximálnou flexibilitou, ľahkosťou a sú mäkké na došľap, vďaka čomu sa nosia pohodlne. Vyberať si môžete z vložiek, ktoré sú vhodné na šport aj pre každodenné nosenie. Rovnako sú k dispozícii vložky podľa šírky vášho chodidla. Siahnuť tak môžete po vložkách vhodných pre ľudí s úzkym, normálnym alebo širokým chodidlom.

Vložky do topánok ¾ – Často kladené otázky

Vložky do topánok ¾ – čo to je?

Vložky do topánok ¾, ktoré sa nosia maximálne komfortne, podporia klenbu vášho chodila a pri chôdzi sa vám prispôsobia. Vložky sú vhodné do rôznych typov topánok, medzi nimi nájdete napríklad aj topánky s otvorenou špičkou, v ktorých by bola plná vložka viditeľná, alebo obuv, ktorá nedovoľuje zmenšenie vnútorného priestoru, pretože by sa nosila nepohodlne.

Hliníkové vložky do topánok – ako ich obúvať?

Hliníkové vložky do topánok sú dostupné v rôznych veľkostiach. V prípade, že by vám nesedeli, ich môžete zastrihnúť. Vložky jednoducho vložíte do topánok a môžete ich nosiť. Sú spoľahlivé s protišmykovou ochranou, ktorá zaistí stabilitu a pevné držanie.

Hore
«
»