Košík  (0)

Pevné kozmetické tašky

Zľava
Premium
Novinka

Dámska toaletná taštička – všetka vaša kozmetika na jednom mieste!

História kozmetických kufríkov začína klasickou kamennou škatuľou, ktorú používali už v Starovekom Egypte. Od dávnych čias boli zdobené škatuľky vyrábané tak, aby obsahovali rôzne skrášľujúce potreby, vrátane téglikov na kozmetiku, fľaštičiek na vzácne parfumy a exotické oleje, náradia na nanášanie make-upu a zrkadiel. Koncom 17. storočia sa s nástupom cestovania a módnych trendov v Európe začala rozvíjať podoba kozmetického kufríka, ako ho poznáme dnes. Dámske kozmetické kufríky sú skvelé v tom, že sú pevné a disponujú obrovským množstvom rôznych priehradiek a šuplíkov, čo vám umožňuje uložiť do nich väčšinu vašej dekoratívnej kozmetiky, no i hygienické potreby a šperky. Všetka vaša kozmetika a doplnky sú tak sústredené na jednom mieste a vy si môžete byť istá, že doma ani na cestách nielen nestratíte nič z vašich osobných vecí, ale tiež všetko, čo budete potrebovať, veľmi rýchlo nájdete.

Toaletné puzdro – priestranný toaletný kufrík ideálny na dovolenku

Predtým, ako nájdete váš ideálny kufrík na kozmetiku, musíte najskôr zhodnotiť vaše potreby. Ako často cestujete? Potrebujete kozmetickú taštičku na každodenné použitie alebo nie? Na cestovanie sa odporúča kozmetická taštička, ktorá je malá a skladná. Uistite sa tiež, že ste si vybrali puzdro, ktoré je dostatočne odolné, aby vydržalo cestovanie, a aby sa vám v ňom nerozbila napríklad sklenená nádobka s make-upom. Ak potrebujete puzdro na každodenné použitie, je lepšie vybrať si dostatočne priestranný kúsok, aby sa doň zmestila celá vaša zbierka dekoratívnej kozmetiky. S veľkým kufríkom je organizovanie oveľa jednoduchšie, a vaša kozmetika je oveľa dostupnejšia. Podobne ako tašky, aj puzdrá na mejkap môžu veľa povedať o svojej majiteľke. Samozrejme, ako všetky doplnky, aj toaletný kufrík je odrazom vášho osobného a životného štýlu. Čo už teda plánujete svoj kufrík vystavovať zvedavým pohľadom na cestách, alebo si ho necháte pre seba v súkromí vášho domova, stavte na štýlové kúsky, ktoré vám bude závidieť každá dáma!

Pevné cestovné kozmetické puzdrá – najlepšia ochrana vašej kozmetiky na cestách

Kozmetické puzdrá plnia aj ďalšiu funkciu, tú ochrannú. Pevné cestovné kozmetické puzdrá zabránia tomu, aby sa vaša kozmetika rozbila alebo rozliala. Sú v ňom tak v bezpečí aj sklenené fľaštičky s make-upom, parfumy, alebo akékoľvek iné sklenené nádobky. Pre každý prípad sa však uistite, že kupovaný toaletný kufrík má vodotesnú aj vložku. Je pekné mať všetko na jednom mieste, ale rozhodne nie v prípade, keď sa vám olej na telo alebo make-up vyleje medzi všetky ostatné veci vo vašom kufri, a to práve cestou na vašu vytúženú dovolenku. Posledná vec, ktorú potrebujete, je otvoriť kabelku alebo kufor a nájsť zvyšok vašich vecí pokrytých práškovým alebo tekutým základom. Vodotesná vložka v kufríkoch týmto nepríjemným prekvapeniam predchádza a tiež sa pomerne ľahko čistí.

Pevné toaletné tašky a kozmetické kufríky – Často kladené otázky

Čo si so sebou vziať do toaletnej taštičky keď idete na dovolenku?

Na dovolenku si so sebou vezmite všetky používané hygienické potreby, ako zubná pasta, kefka, šampón, kondicionér, mydlo, pleťové a opaľovacie krémy, či iné produkty, ktoré denne používate. Nezabúdajte ani na dekoratívnu kozmetiku – každá dáma chce predsa na dovolenke vyzerať neodolateľne!

Čo by mala obsahovať toaletná taštička každej dámy?

Vo vašej toaletnej taštičke môžete nosiť všetky veci, ktoré denne potrebujete. Okrem rúžu, balzamu na pery, a púdru to môže byť napríklad aj zubná pasta a kefka, antiperspirant, či parfum. Všetko závisí od veľkosti taštičky, ktorú so sebou denne nosíte.

Hore
«
»