Košík  (0)

Pánske rukavice

Zľava
Premium
Novinka

Pánske rukavice: zabaľte svoje ruky do hrejivej módy

Osobný štýl vám nikto nemôže zobrať. To, čo si vyberiete na seba, priamo súvisí s tým, kto skutočne ste. Pokiaľ však ide o funkčnosť, použitie kožených rukavíc má zjavné výhody. Po akých kúskoch by ste mali siahnuť, ak chcete aby dizajn spĺňal vaše módne očakávania a zároveň zabezpečil účelové funkcie?

Pánske kožené rukavice - pohodlie pri nosení

Koža je obľúbená, vďaka svojej dostupnosti a odolnosti. Aj keď nájdete iné materiály, koža je oveľa praktickejšia, pretože je odolná voči vysokej teplote a ohňu. Ak by vám nešťastnou náhodou rukavice zachvátil oheň, aspoň zistíte, že nejde o skutočnú kožu, ale o napodobneninu. Koža je mäkká a vzdušná, čo spolu s absorpčnými vlastnosťami zaručí pohodlie pri nosení. Pánske, aj dámske kožené rukavice majú odolný povrch, ktorý vás ochráni pred možnými poraneniami. Keďže dlane prepúšťajú veľa potu, v chladnejších obdobiach to môže viesť k omrzlinám. Kvalitná vrstva pánskych kožených rukavíc však udrží ruky v teple, po celú dobu ich nosenia.

Kožené rukavice - nevyhnutná súčasť pánskeho šatníka

Každý pánsky šatník by mal obsahovať aspoň jeden pár kožených rukavíc. Pri samotnom výbere sa treba riadiť určitými nepísanými pravidlami. Aby sa rukavice mohli bez problémov používať, musia vám sedieť. Preto netreba podceňovať správnu veľkosť. Rukavice, ktoré vám číslovaním nevyhovujú môžu pôsobiť neesteticky čo je kontraproduktívne, ak sa používajú ako módny doplnok. Po tom, čo zistíte svoju veľkosť, pri ďalšom nákupe rukavíc sa už nemusíte zaoberať vyhľadávaním správnych rozmerov. Koža sa dá upraviť do celej škály farieb. Najbežnejšie farby sú čierna a hnedá. Ak túžite po extravagantnejších kúskoch, k dispozícií je aj iná, napríklad červená farba, hoci takýto typ si vyžaduje trošku viacej času pri jeho hľadaní. Kožené rukavice sa používajú aj na šoférovanie. Lepšie držanie volantu a zároveň ochrana rúk je funkciou týchto konkrétnych rukavíc.

Pánske zimné rukavice - široká ponuka dostupná na eobuv.sk

Vzduch je dobrý izolant, preto je izolácia v zimných rukaviciach navrhnutá tak, aby ho zachytávala. Tepelná energia tak nemôže ľahko uniknúť, čo vás udrží v teple, aj keď mrzne. Keď hľadáte najlepšiu tepelnú izoláciu, potrebujete možnosť, ktorá zachytáva vzduch, ale nezachytáva vlhkosť. Zateplené zimné kožené rukavice sa zvyčajne vyrábajú z bavlneného materiálu a pôsobia ako kvalitný izolant. Cena je tiež dôležitým faktorom pri výbere pánskych kožených rukavíc. Na stránke eobuv.sk nájdete vyrovnaný pomer medzi cenou a kvalitou. Pánske rukavice vydržia dlhú dobu nie len na štýlové využitie, ale aj napríklad na prácu, či šoférovanie.

Pánske zimné kožené rukavice - často kladené otázky

Kde kúpiť pánske kožené rukavice?

Odporúčame navštíviť internetový obchod eobuv.sk. Zo širokého sortimentu kožených rukavíc, si každý muž určite nájde niečo z jeho preferencií.

Ako vybrať pánske kožené rukavice na štylizáciu?

Kožené rukavice sa v zime zvyknú ladiť s konkrétnymi kúskami oblečenia. Zvoľte si neutrálne farby a nechoďte do extrémov, aby ste rukavice mohli skombinovať s akýmkoľvek typom oblečenia.

Aké pánske kožené rukavice vybrať k elegantnému kabátu?

Vyzerať štýlovo je dôležité, pretože to odzrkadľuje vašu osobnosť. Farba kožených rukavíc do zimy závisí najmä od farby kabátu - nemala by byť v prílišnom kontraste. Je ideálne, ak rukavice zladíte s odtieňom topánok.

Hore
«
»