Košík  (0)

Lyžiarske rukavice

Zľava
Premium
Novinka

Elegantné lyžiarske rukavice – zažiarte štýlom na svahu

Ani na svahu sa nemusíte vzdávať svojich požiadaviek na štýl, módu a nadčasovosť. Práve naopak, dámske lyžiarske rukavice vám okrem praktických vlastností sľúbia štýlové prevedenie, ktoré podčiarkne váš outfit. Siahnuť môžete po lyžiarskych palčiakoch alebo jednoprstových lyžiarskych rukaviciach. Prstové lyžiarske rukavice vám ponúknu obratnosť a pohodlie. Sú jasnou voľbou, ak potrebujete manipulovať s predmetmi, pretože s nimi ľahšie a pohodlnejšie uchopíte napríklad lyžiarske palice. Na druhej strane sú lyžiarske palčiaky vhodnejšie, ak hľadáte dámske lyžiarske rukavice, ktoré udržiavajú teplo a vaše ruky zahrejú za každých okolností. Lyžiarske rukavice sú vyrábané z rôznych vysokokvalitných materiálov, ktoré splnia svoju funkcia. Syntetická látka býva nepremokavá a zároveň priedušná vďaka polyuretánovej membráne. Koža sa radí medzi osvedčené materiály, je spoľahlivá, pružná, má dlhú životnosť a je odolná voči vode.

Dámske lyžiarske rukavice – móda v mnohých odtieňoch

Dámske lyžiarske rukavice prichádzajú v mnohých podobách. Okrem materiálového a štýlového prevedenia si môžete vyberať tiež z rôznych odtieňov. Medzi obľúbené patria dámske lyžiarske rukavice v tradičných farbách ako čierna, béžová, sivá alebo biela, ktoré poľahky doladíte k ostatnému lyžiarskemu oblečeniu a výbave. Alternatívu predstavujú výraznejšie lyžiarske rukavice v zelenom, oranžovom či viacfarebnom odtieni, ktoré si zaručene zamiluje každá žena. Siahnuť môžete po bielych lyžiarskych rukaviciach s kožušinkou v elegantnom štýle alebo po športových palčiakoch s maskáčovým vzorom. Záleží iba na vašich preferenciách.

Lyžiarske rukavice – najlepšie značky na Eobuv.sk

Na Eobuv.sk nájdete rukavice od ikonických a overených športových značiek, ktoré sú spoľahlivou voľbou. Z populárnych rukavíc sa na popredných priečkach držia lyžiarske rukavice 4F so systémom thinsulate, ktorý je dvakrát viac hrejivý ako kačacie perie a vyznačuje sa vodoodolnosťou. Dámske lyžiarske rukavice 4F sú zapletené a disponujú funkciou NEO DRY, ktorá odpudzuje vodu a zaisťuje priedušnosť. Spoľahnúť sa môžete aj na ostatné známe značky, medzi ktorými nájdete napríklad výrobcovSalomon, Hansen, Diamond, Rossignol a mnohých ďalších. Pri výbere rukavíc myslite na to, aby mali správnu veľkosť a netlačili ani neobmedzovali vás v pohybe. Lyžiarske rukavice by tiež mali byť zateplené, prípadne disponovať topnými telieskami, ktoré vás zahrejú. Dôležitá je aj vodoodolná funkcia a priedušnosť rukavíc, vďaka ktorej sa počas lyžovačky budete cítiť komfortne.

Lyžiarske rukavice – často kladené otázky

Ako prať lyžiarske rukavice?

Lyžiarske rukavice môžete prať ručne vo vlažnej vode a vysušiť na sušiaku za izbovej teploty. Pred praním nezabudnite skontrolovať štítok výrobcu a riadiť sa podľa príslušného návodu. Nezabudnite, že správna starostlivosť zaručí dlhšiu životnosť rukavíc.

Kde kúpiť lyžiarske rukavice?

Vyberte si kvalitné dámske lyžiarske rukavice na Eobuv.sk. Široká škála lyžiarskych rukavíc od overených výrobcov, medzi ktorými nájdete lyžiarke palčiaky aj jednoprstové lyžiarske rukavice prichádzajú v elegantnom aj športovom štýle a okrem módneho dizajnu sľubujú mnoho užitočných funkcií, ktoré spríjemnia váš lyžiarsky zážitok. Rukavice môžete navyše zdarma vrátiť do 100 dní, ak vám veľkostne alebo inak nesadnú.

Hore
«
»