Košík  (0)

Púzdro na vizitky

Zľava

Urobte dobrý dojem – zaobstarajte si elegantné puzdro na vizitky

Vizitky sa používali už v 18., 19. a na začiatku 20. storočia. Medzi niektorými členmi spoločnosti, najmä bohatými a aristokratmi, hostí pri dverách vítala sluha, nie samotní majitelia a návštevníci sa preto potrebovali identifikovať cez tohto sprostredkovateľa práve vizitkou. Dnes už vizitky nepoužívame len na samotnú identifikáciu, ale na celkový prejav našej osoby. Vaša vizitka je prvotným predstavením vašej spoločnosti svetu a prezrádza viac, než len kontaktné informácie. Rovnako dôležitým faktorom je nie len dizajn vašej vizitky, ale jej samotný stav. Preto je dôležité mať so sebou to správne puzdro na vizitky, aby boli vždy v dobrom a reprezentatívnom stave, ktoré navyše doplnia váš osobný štýl. Elegantné puzdro na vizitky a tým pádom dobre vyzerajúce vizitky urobia oveľa lepší prvý dojem, než pokrčené, či neboj zamastené vizitky. Trúfneme si zájsť tak ďaleko, že povieme, že ak máte vizitky, mali by ste nosiť pánske alebo dámske puzdro na vizitky vždy. Prevedieme vás rôznymi typmi, aby ste si vedeli vybrať pre vás ideálny vizitkár.

Kožené puzdro na vizitky je ideálny darček

Pre odolnosť, funkčnosť a štýl sú materiály, ktoré sú súčasťou puzdra na vizitky, mimoriadne dôležité. Je dôležité dbať na použitie kvalitných materiálov nie len kvôli celkovému dizajnu, ale aj kvôli funkčnosti. Ak chcete svojim darčekom urobiť rovnako dobrý dojem, akým vytvára samotné puzdro, odporúčame siahnuť po koženom puzdre na vizitky. Skvelý pánsky vizitkár sa hodí nejednému modernému gentlemanovi. Čo je na tomto unikátnom kúsku však najlepšie je to, že ho môžete s kľudom využiť aj ako dámske puzdro na vizitky, vďaka jeho univerzálnemu dizajnu. Kov bol kedysi základom pre pánsky vizitkár, zvyčajne bol vyrobený zo striebra alebo zlata alebo pokovovaných základných kovov. Kov bol obľúbenou voľbou kvôli svojej odolnosti, vzhľadu, ktorý mohol byť výrazne zdobený alebo zdobený, a pretože bol symbolom spoločenského postavenia. Upozorňujeme však, že všetky kovové puzdrá môžu byť ťažké a môžu tiež zanechať nevzhľadnú vydutinu, ktorá zničí čisté línie vášho oblečenia. Mnohé majú tiež ostré rohy, ktoré by mohli poškodiť látky vo vašom outfite, a dokonca aj zaoblené rohy môžu niekedy stačiť na to, aby časom zostali priehlbiny.

Puzdro na vizitky - pánske aj dámske v ponuke Eobuv

Elegantné puzdro na vizitky sa zíde naozaj každému, kto nimi disponuje. V našej ponuke nájdete okrem pánskych a dámskych puzdier na vizitky aj elegantné držiaky na vizitky, ktoré doplnia váš kancelársky stôl. Na výber máte z rôznych možností, od kožených puzdier, cez elegantné posuvné puzdro, čo je zároveň aj najtenšia možnosť, ktorá bude k dispozícii. Ak zvyčajne nosíte len tucet kariet, môže to byť pre vás dobrá voľba, v závislosti od hrúbky uvedených kariet. V opačnom prípade budete pravdepodobne takéto puzdro dopĺňať pomerne neustále a pri rušných príležitostiach vám môže dôjsť. V tomto prípade odporúčame siahnuť po koženom puzdre, do ktorého sa vám vizitiek zmestí určite viac.

Puzdro na vizitky – často kladené otázky

Puzdro na vizitky – prečo je potrebné?

Ako sme už spomínali, na vizitke, ktorá je pokrčená alebo zafarbená z dôvodu nedostatočnej starostlivosti a ochrany, nie je nič pekné. Mali by sme sa teda zamerať na doplnenie vášho celkového biznis výzoru elegantným puzdrom na vizitky, ktoré ich dodatočne ochráni pred vonkajšími vplyvmi a nehodami.

Vizitkár – kde ho kúpiť?

Pokiaľ ide o vizitky, chcete niečo, čo je účelové. Preto dôrazne odporúčame prejsť si ponuku v pohodlí domova na internete a nájsť si ten najlepší vizitkár, ktorý splní všetky vaše každodenné potreby.

Hore
«
»