Košík  (0)

Peračníky

Zľava

Plniace pero a puzdro na plniace pero ako elegantný doplnok

Plniace pero je jedným z najklasickejších, najstarších a najznámejších nástrojov na písanie. Tento druh pera je ten, bez ktorého sa odborníci na písanie nezaobídu a novodobý gentlemani chcú mať vždy so sebou, vďaka jeho exkluzívnemu výzoru a nadčasovej klasike. S rôznymi cenami od najlacnejších až po najdrahšie plniace perá, tieto perá majú presah od jednoduchosti a plynulosti písania až po luxus špičkových pier. Pomocou svojho hrotu je plniace pero najnovšou verziou ponorného pera a na rozdiel od ponorného pera, plniace pero používa vnútorný zásobník atramentu, ktorý nasáva atrament z nádobky do samotného hrotu pomocou podávača bez toho, aby ho bolo potrebné namáčať do kalamára. Plniace pero s elegantným puzdrom vám dodá zaujímavý business look, s ktorým môžete začať nejednu zaujímavú konverzáciu. Už totižto nedržíte obyčajné písacie potreby. Plniace pero má v sebe určitú tajomnosť.

Elegantné puzdro na perá ako dobrý tip na darček

Či už zháňate darček pre partnera/ku, syna, dcéru alebo dobrého kamaráta či kamarátku, puzdro na perá je určite skvelým tipom, ktorý sa zíde na každodenné použitie a zároveň oslní. Ideálnym rozhodnutím je kožené puzdro na perá alebo na puzdro na perá z prírodnej kože, ktoré sú v tejto kategórií najelegantnejšími kúskami, ktorými určite nič nepokazíte. Vyberať môžete s rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sa obdarovanému bude najviac hodiť podľa jeho dennodenného využívania. Ak kupujete puzdro pre dieťa, určite siahnite po látkovom prevedení v rôznych farbách či motívoch, aby ste dieťa zabavili. Peračník pre dieťa môžete ideálne doplniť aj kvalitným perom. V tomto prípade odporúčame pero ergonomickým dizajnom, ktoré podnecuje dieťa, aby pero správne držalo a taktiež znižuje námahu pri písaní.

Peračník - do školy ale aj do práce!

Pri výbere peračníka máte na výber z veľkého množstva druhov, typov, či veľkostí. Závisia od toho, čo všetko od neho budete vyžadovať, okrem skladovania a ochrany vašich ceruziek. Úložný priestor na ceruzky zahŕňa puzdrá so zapínaním na zips alebo suchý zips, rolky/obaly, puzdrá s priestorom pre veľa ceruziek vo vrstvách, puzdrá na stojany, vrecká a puzdrá, ktoré majú priestor na uloženie ďalších vecí. Musíte len nájsť tú správnu, ktorá bude pre vás najvhodnejšia na držanie vašej zbierky farebných ceruziek, akvarelových ceruziek, pastelových ceruziek, grafitových ceruziek, uhlíkových ceruziek, držiakov na gumy alebo obyčajných pier. Ak vaša zbierka nie je takto rozsiahla, poslúži vám aj malé elegantné puzdro na perá.

Puzdro na perá – často kladené otázky

Puzdro na perá – čo to je?

Pod pojmom puzdro na perá alebo aj peračník si už nemusíte predstaviť len svoj prvý peračník, na ktorom ste mali autíčka alebo barbie v prvom ročníku na základnej škole. Odvtedy tie to puzdrá prešli dlhú cestu, a tak sa dnes stretávame už s omnoho vkusnejšími alternatívami, ktoré poslúžia nie len vám, ale i vašim deťom. Základom je však stále to, aby všetky perá a ceruzky boli chránené pred vonkajšími vplyvmi a boli taktiež ľahko a jednoducho prenášateľné, aby ste ich mali so sebou vždy tam, kde ich práve potrebujete.

Puzdro na perá – prírodná koža alebo látka?

Pri rozhodovaní sa medzi prírodnou kožou alebo látkou záleží najviac, pre koho je puzdro určené. Ak sa jedná o deti, ideálnou voľbou je puzdro z látky, ktoré je ľahšie a priedušnejšie (a lacnejšie). Takže vás ani veľmi nezamrzí, ak si na ňho vaše deti začnú časom kresliť. Ak vyberáte puzdro pre seba alebo pre staršieho školáka, určite môžete siahnuť po trochu väčšej elegancii a zvoliť puzdro na perá z prírodnej kože.

Hore
«
»