Košík  (0)

Puzdro na karty

Zľava
Prémium
Novinka

Úspora miesta vďaka puzdru na kreditné karty

Vaša peňaženka pravdepodobne praská vo švíkoch a vďaka obrovskému množstvu kariet nevyzerá veľmi vábne. Rozhodne tak nie je niečím, čím by ste mohli ohúriť na prvom rande, urobiť dojem na šéfa, alebo vzbudiť záujem pri pokladni. Možno je čas investovať do nového, štíhleho, krásne prepracovaného puzdra na kreditné karty, ktoré nechá vašu peňaženku vydýchnuť, a vám uľahčí nájdenie i použitie práve potrebnej karty. Úprimne, občiansky preukaz, vodičský preukaz, kartička poistenca, kreditná a debetná karta – už len kariet, ktoré denne potrebujete je hneď niekoľko. Ak so sebou radi nosíte aj vernostné kartičky prípadne iné druhy kariet, puzdro na karty vám rozhodne ušetrí miesto bez ohľadu na to, či ste muž, alebo žena. Kompaktné a všestranné puzdro na karty je navrhnuté tak, aby dokonale ladilo s vašim opaskom, kabelkou, a mnohokrát i s vašim outfitom. Môžete do neho vložiť všetky potrebné veci, a zatiaľ čo páni ho môžu pohodlne nosiť vo vrecku, dámy si ho môžu vložiť i do malej kabelky. Donúti vás tiež rozhodnúť sa, ktoré karty skutočne potrebujete, a ktoré môžete vymeniť za aplikáciu vo vašom telefóne. Tieto puzdra sú často vyrobené z kvalitnej kože, vďaka čomu sú odolnejšie, a vydržia vám roky i pri každodennom používaní. Sú tiež extrémne ľahké. Vaša kartička do posilňovne vám tak nebude zaberať miesto v peňaženke a nájdete ju prakticky ihneď.

Organizér na kreditné karty – šikovný doplnok do kabelky

Organizér na kreditné karty môže mať viacero podôb. Veľmi populárne u dám i u pánov sú kožené puzdrá, ktoré sú dostupné v rôznych veľkostiach aj farebných kombináciách. Tento šikovný doplnok do kabelky tak dámy môžu skombinovať s peňaženkou, i s ostatnými doplnkami. Vybrať si však môžete aj umelohmotné a o niečo odolnejšie puzdro na kreditné karty, ktoré je dostupné v celej farebnej škále, a ochráni vaše karty pred stratou i odcudzením.

Kožené puzdro na kreditné karty – skvelý tip na darček pre neho aj pre ňu

Či už hľadáte skvelý darček na Vianoce, na Valentína, alebo na narodeniny, puzdro na kreditné karty je rozhodne originálnym kúskom, ktorý poteší ako mužov, tak ženy. Tieto puzdrá dokážete personalizovať i prispôsobiť vkusu osoby, ktorú plánujete obdarovať. Kožené puzdrá pôsobia ako luxusný darček, obzvlášť keď siahnete po overených svetových značkách. Široký sortiment kožených puzdier nájdete na Eobuv.sk. Stačí si vybrať preferovaný štýl, farbu, a dokonalý darček je na svete. Ideálnym darčekom je aj puzdro zabezpečené proti krádeži, ktorá vašim kartám, najmä tým platobným, zníži riziko zneužitia. Najpoužívanejšie kovy, ktoré sa na blokovanie zneužitia platobných kariet, ktoré sa používajú sú okrem iného meď, hliník a zliatina niklu.

Puzdrá na kreditné karty – Často kladené otázky

Puzdro na bezdotykovú kartu – kde ho môžete kúpiť?

Puzdrá na kreditné karty môžete kúpiť na eobuv.sk, kde nájdete široký sortiment puzdier od rôznych svetových značiek a overených distribútorov. Populárne sú čierne kožené puzdrá, no nebojte sa experimentovať a obdarujte seba alebo vašich milovaných skutočne trendovým darčekom.

Puzdrá na bezkontaktné karty zabezpečené proti krádeži – oplatí sa do nich investovať?

Puzdrá na bezkontaktné karty zabezpečené proti krádeži sú rozhodne dobrou investíciou najmä vtedy, ak radi cestujete. Vyhnete sa tak nepríjemným situáciám na rôznych turistických miestach či na letisku, kde na vás môžu číhať zlodeji.

Hore
«
»