Košík  (0)

Náušnice

Zľava
Prémium
Novinka

Náušnice na každodenné použitie a špeciálne príležitosti

Odvážne zlaté náušnice či strieborné náušnice môžu byť najlichotivejšie zo všetkých šperkov. Ak sú zvolené v správnych tvaroch a farbách, môžu vylepšiť váš vzhľad a vo svojom outfite sa budete cítiť sebavedomejšie a ucelenejšie. Pri výbere náušníc na nosenie je potrebné zvážiť veľa vecí. Od moderného, tradičného a vintage štýlu až po jemný a odvážny, väčšinu z týchto možností je najlepšie ponechať na osobných preferenciách. Vždy môžete ísť do toho a kúpiť si náušnice, ktoré sa vám páčia, no výber náušníc môže byť trochu zložitejší, ak sa chcete uistiť, že s konkrétnym oblečením budú vyzerať čo najlichotivejšie.

Spoznajte ponuku náušníc Eobuv a kombinujte ich v uchu do ľubovoľných kompozícií

Doplnky do práce môžu byť zložité, ale ak sa to urobí správne, náušnice môžu byť skvelým spôsobom, ako vylepšiť svoj vzhľad v kancelárii. Menej je viac, pokiaľ ide o kancelárske prostredie. V konzervatívnych kanceláriách je lepšie nosiť buď náhrdelník alebo náušnice ako oboje. Hľadajte jemné a nadčasové kúsky, ktoré tvoria dokonalú kompozíciu medzi nablýskaným a profesionálnym vzhľadom. Všeobecná viera vraví, že elegantné visiace náušnice by sa mali uchovávať iba na špeciálne príležitosti, alebo večerné vzhľady. Hoci sa v súčasnosti vzory náušníc zdanlivo stali menej okázalými, stále sú dostatočne podmanivé, vďaka čomu sú ideálne na nosenie s rôznymi štýlmi. Moderné náušnice sa hodia k džínsom a jednoduchej košeli ešte lepšie ako k spoločenským šatám.

Pozrite si široký sortiment náušníc – pre seba, sestru, mamu a kamarátky

Ak vyberáte zlaté náušnice ako darček, najlepšie náušnice sú tie, ktoré ukazujú, že ste pri kúpe mysleli. Premyslenosť znamená zvážiť, čo váš obdarovaný rád nosí, a založiť nákup na jeho preferenciách. Tu je niekoľko užitočných tipov, na ktoré by ste určite mali myslieť. Tvar tváre: Vo všeobecnosti platí, že ak má obdarovaná okrúhly tvar tváre, vyhnite sa obrúčkam či kruhovým náušniciam a voľte tvary, ktoré predĺžia tvár. Ak majú hranatú tvár, kruhové náušnice môžu zjemniť čeľusť. Čo už nosia: Toto pozorovanie môže byť kľúčom k ich štýlu a tomu, v čom sa cítia pohodlne. Ak nosia zlatý snubný prsteň alebo zásnubný prsteň, možno sa im zapáčia práve zlaté náušnice. Účel: Chcete kúpiť náušnice, ktoré môže vaša milovaná nosiť s každodenným oblečením, alebo jej chcete dať očarujúci darček určený na špeciálne príležitosti? Ak im chcete dať niečo, čo môžu nosiť s akýmkoľvek oblečením, držte sa všestranných náušníc, ako sú cvočky alebo obruče. Ak chcete zvýšiť očarujúci faktor, pouvažujte nad lustrovými alebo visiacimi náušnicami s množstvom lesku.

Náušnice – často kladené otázky

Ako čistiť strieborné a zlaté náušnice?

Najlepší a najbezpečnejší spôsob, ako vyčistiť poškodené strieborné a zlaté náušnice a zabrániť ich opätovnému zafarbeniu, je dobrý strieborný leštiaci prostriedok, ktorý obsahuje zložky, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú škvrny, pričom zanechávajú ochranný povlak, aby sa predišlo tvorbe nových škvŕn. Ak nemáte po ruke strieborný čistič a potrebujete náušnice čo najrýchlejšie rozjasniť, vyskúšajte jeden z domácich typov, ako napríklad sódu bikarbónu alebo zubnú pastu. Navlhčite strieborné náušnice a naneste pastu alebo sódu bikarbónu mäkkou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Zapracujte ho do štrbín a otočte handričku, keď naberie škvrny. Na záver stačí dobre opláchnuť a osušiť.

Kde kúpiť náušnice z chirurgickej ocele?

Širokú ponuku náušníc do ucha z chirurgickej ocele, inak známej aj ako nehrdzavejúca oceľ, nájdete na našom online obchode Eobuv. Výhodou nakupovania online je, že náušnice do ucha, kompozície a detaily ladenia vidíte priamo na fotkách a viete si teda vybrať to, čo sa vám spolu kompozične najviac páči!

Hore
«
»