Košík  (0)

Obuv pre chlapca na sv. prijímanie

Zľava
Prémium
Novinka

Topánky na prvé sväté prijímanie pre chlapca – elegantné topánky na tento výnimočný deň

Vyzdobený kostol po Veľkej noci víta tretiakov, aby prežili svoj veľkolepý deň. Prvé sväté prijímanie sa nesie v slávnostnom duchu. Deti prijímajú do svojho srdca Boha a prijímajú po prvýkrát sviatosť. Keďže ide o spoločenskú udalosť, je dôležité siahnuť nielen po vhodnom spoločenskom oblečení, ale aj primeraných topánkach pre chlapca na sväté prvé sväté prijímanie. Chlapci na prvé sväté prijímanie nosia oblek s kravatou alebo motýlikom, ktorý je potrebné doplniť o vhodnú spoločenskú obuv. Ideálnou voľbou sú spoločenské poltopánky, ktoré podčiarknu formálny outfit. Chlapčenské topánky na sväté prijímanie by sa preto mali vyznačovať v prvom rade eleganciou, ktorá dodá celému looku na vážnosti a uhladenosti. Samozrejmosťou je aj kvalitné prevedenie sľubujúce komfort.

Chlapčenská spoločenská obuv – štýlové a odolné modely, ktoré si vaše dieťa obľúbi

Chlapčenské spoločenské topánky si dieťa nemusí obuť iba na prvé sväté prijímanie. Naopak, využije ju aj na iné oficiálne príležitosti, ako sú napríklad oslavy alebo svadby. Spoločenská obuv pre chlapcov je dostupná v rôznych materiálových prevedeniach. Siahnuť tak môžete po ladných spoločenských topánkach z lakovanej kože, po lícovej koži, ktorej matný vzhľad dodáva spoločenským topánkam na luxuse alebo po brúsenej koži - nubuku, ktorá pôsobí nielen vkusne a elegantne, ale tiež graciózne. Okrem pravej kože môžete siahnuť aj po jej imitácii, ktoré je cenovo dostupnejšia a napohľad takmer na nerozoznanie. Materiály chlapčenských spoločenských topánok sľubujú odolnosť a pri správnej starostlivosti aj dlhú životnosť.

Biele alebo radšej čierne spoločenské topánky pre chlapca – ktoré si vybrať?

Chlapčenské spoločenské topánky prichádzajú v rôznych farebných prevedeniach. Medzi klasiku patrí čierna spoločenská obuv pre chlapcov, ktorá je spoľahlivou a zároveň módnou voľbou. Čierne topánky sú najbežnejšou a najobľúbenejšou obuvou pre chlapcov. Sú totiž neutrálne a ľahko kombinovateľné s rôznym oblečením, chinos nohavicami či oblekom v menej tradičných odtieňoch. Alternatívu predstavujú spoločenské topánky pre chlapca biele, ktoré sú považované za extravagantnejší kúsok. Vedľa ale nešliapnete ani v prípade, keď stavíte na biele topánky na prvé sväté prijímanie pre chlapca. Naopak, môžete ich doladiť k bielemu obleku symbolizujúcemu nevinnosť a čistotu. Musíte ale počítať aj s určitými nevýhodami. Biele spoločenské topánky sú náročnejšie na údržbu a menej odolné voči nečistotám. Siahnuť môžete aj po spoločenskej obuvi pre chlapcov v trendy hnedom odtieni alebo módnej tmavomodrej, ktorá celý outfit ozvláštni a dodá mu špecifický charakter.

Topánky pre chlapca na sväté prijímanie – Často kladené otázky

Aké topánky pre chlapca na prvé sväté prijímanie?

Na prvé sväté prijímanie voľte spoločenskú obuv, ktorá pôsobí elegantne a neobsahuje žiadny extravagantný prvok napríklad v podobe farebných šnúrok. Ideálnou voľbou sú spoločenské topánky v čiernej, hnedej alebo tmavomodrej farbe vyrobené z lícovej kože, ktorá pôsobí luxusným dojmom a nie je tak náročná na údržbu.

Kde kúpiť topánky na prvé sväté prijímanie?

Eobuv ponúka široký výber rôznych spoločenských topánok pre chlapca na prvé sväté prijímanie od renomovaných, spoľahlivých a módnych značiek ako Tim, Ottimo, Bartek, Geox alebo Froddo. Keďže sú spoločenské topánky dostupné v rôznych materiálových aj dizajnových prevedeniach, na svoje si príde každý.

Hore
«
»