Košík  (0)

Chlapčenské zimné topánky

Zľava
Prémium
Novinka

Chlapčenské zateplené zimné topánky - skvelá voľba nielen do veľkých mrazov

Zima môže byť pre dospelých chladným obdobím. Deti sa však môžu tešiť na hru v snehu, a môžu na nej trvať aj v tých najchladnejších dňoch v roku. Je preto nevyhnutné zaobstarať im teplé a vodeodolné chlapčenské zimné topánky, ktoré budú vhodné ako do mesta, tak do prírody. Najlepšie sú zateplené zimné čižmy, ktoré kombinujú teplo, vodeodolnosť a vydržia hneď niekoľko sezón. Zimné topánky by mali byť tiež pohodlné, a malo by sa v nich ľahko chodiť, keďže zem je počas zimného vlhkého obdobia šmykľavá. Chlapčenské zimné čižmy naviac ponúkajú skvelú fixáciu nohy aj v oblasti členku, čím skutočne znižujú riziko úrazu. Zimné topánky pre chlapcov sú dostupné v rôznych materiáloch a prevedeniach. Väčšina z nich je vyrobená z pevnej gumy s vypchávkou alebo látkovým zvrškom. Vystlané sú teplým fleecom, ktoré zahrejú nohy aj v tých najväčších mrazoch. Existujú aj čižmy, ktoré sa dodávajú so sťahovacou šnúrkou, ktorá prispôsobí veľkosť a šírku topánky na nohu, a zabráni tak tomu, aby mal váš chlapec mokré nohy už po pár minútach strávených v daždivom počasí. Chlapčenské zateplené zimné topánky sú tak skvelou voľbou na každý zimný deň, nielen v období veľkých mrazov. Vyberte si z lákavých strihov, vzorov a farieb, a zaobstarajte vášmu synovi mladistvé chlapčenské topánky, ktoré využije každý deň, a nebude sa ich chcieť vzdať ani s príchodom jari.

Chlapčenské zimné topánky na suchý zips - budú fungovať aj v nepriaznivých podmienkach?

Topánky na suchý zips boli kedysi veľkou senzáciou. V priebehu mesiacov tento spôsob zapínania vystriedal klasické šnúrky na takmer všetkých druhoch obuvi. V súčasnosti sa módnosť suchého zipsu dostala mierne do úzadia, no nenechajte sa tým odradiť. Suchý zips je stále skvelým, a hlavne neuveriteľne praktickým riešením primárne pre deti, mladistvých, a pre starších ľudí. Vďaka zimným topánkam na suchý zips pre chlapcov môžete byť o niečo pokojnejší, pretože počas behania, kráčania, alebo hry v parku sa vášmu chlapcovi rozhodne nerozviažu žiadne šnúrky, o ktoré by sa mohol potknúť, a následne sa zraniť. Skvelé je, že topánky na suchý zips fungujú v nepriaznivom počasí rovnako skvelo, ako ktorékoľvek iné chlapčenské zimné topánky. Rovnako disponujú vodeodolnosťou, kvalitou, a nájdete ich vo všetkých dostupných veľkostiach zimných topánok pre chlapcov 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, a 30. A čo viac? K tomu všetkému vám ušetria čas pri obúvaní a vyzúvaní vášho syna zakaždým, keď sa budete chystať na prechádzku, do školy, alebo na nákupy.

Detská a mládežnícka zimná obuv od známych značiek na Eobuv

Na Eobuv.sk si v súčasnosti môžete vybrať z viac ako 100 rôznych značiek a preskúmať rôzne druhy chlapčenských zimných topánok od renomovaných výrobcov a distribútorov. V prípade obuvi pre deti je vhodné zvoliť značkovú a kvalitnú obuv, ktorá je nie len pohodlná, no i módna. I keď si občas chlapci nedávajú záležať na módnosti svojej obuvi, pokiaľ sa vášmu dieťaťu budú jeho zimné topánky páčiť, bude sa v nich cítiť pohodlne, a budú sa jednoducho obúvať a vyzúvať, bude ich nosiť s radosťou.

Chlapčenská zimná obuv – Často kladené otázky

Aké chlapčenské zimné topánky si vybrať?

To, ktorú značku a aký typ chlapčenských zimných topánok si vyberiete je na vás. Záleží na tom, či hľadáte topánky, ktoré pôsobia elegantnejšie, a sú tak vhodné do školy či do mesta, alebo skôr hľadáte odolnejšie topánky vhodné do prírody, či na hranie vonku. V každom prípade dbajte na vhodný strih a správnu veľkosť topánok.

Ako upraviť veľkosť zimných topánok pre chlapca?

V súčasnosti sa už nemusíte báť, že topánky, ktoré kúpite budú vášmu chlapcovi príliš veľké. Vďaka rôznym vymoženostiam, ako sú napríklad suchý zips, alebo sťahovacie šnúrky dokážete vášmu dieťaťu topánku na nohu maximálne prispôsobiť a upevniť. Tento systém funguje podobným spôsobom ako systém zapínania, na ktorý ste zvyknutí zo svojich lyžiarok, alebo snowboardových topánok.

Hore
«
»