Košík  (0)

Detská obuv Geox

Aktívne filtre:

  • Producent:  Geox
Zrušiť všetko
Zľava
Novinka

Detská obuv Geox – letná a zimná kolekcia

Výber vhodných topánok pre deti od chvíle, keď začnú chodiť, je rozhodujúci pre zdravie ich vyvíjajúcich sa chodidiel. Zakaždým, keď vášmu dieťaťu plánujete kupovať nové topánky je tak potrebné zmerať mu nohy. Verte alebo nie, nohy vašich detí sa môžu každý rok zväčšiť až o dve veľkosti (teda aspoň v prvých rokoch ich života). Je tiež potrebné dbať na to, aby ste vašim deťom dopriali skutočne kvalitnú a pohodlnú obuv. Vyskúšajte napríklad detské Geox topánky so zapínaním na suchý zips, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť nohe vášho dieťaťa. Priemerné dieťa nosí obuv až 1 000 hodín a prejde v škole v priemere aj milión krokov, takže investícia do kvalitnej obuvi sa určite oplatí. Pokiaľ ide o najlepšie topánky pre deti, mali by byť prispôsobené na chôdzu, čo Geox topánky rozhodne sú. Talianska značka Geox je v oblasti detskej obuvi veľmi obľúbená. Ich topánky spĺňajú všetky, čo detská topánka musí mať, navyše spájajú odolnosť s podporou pre vývoj chodidiel v rôznych štýloch, od školskej obuvi, cez tenisky so zapínaním na suchý zips, až po topánky s obľúbenými postavičkami ako Pikachu. Geox jednoducho vaše dieťa obuje počas celého roka.

Detské sandále Geox – pohodlná obuv pre malé nôžky

Inšpiráciu pre tvorbu priedušných topánok našiel zakladateľ talianskej značky Geox, Mario Moretti Polegato, počas návštevy Nevady v Spojených štátoch. Keď sa vydal na ranný jogging, jeho bežecká obuv sa veľmi zahrievala. Aby uľavil chodidlám navŕtal do podrážky malé dierky. Všimol si, že takýmto spôsobom sa mu podarilo uvoľniť nadmerné teplo nahromadené vo vnútri topánok. Po návrate do Talianska dotiahol svoj nápad do konca a v domácich podmienkach vytvoril obuv s perforovanou podrážkou. Tú dnes Geox používa nielen na dámskych a pánskych topánkach, ale tiež na tých detských. Vytvoril tak unikátnu detskú obuv, ktorá nemá v obdobu ani v súčasnom svete plnom dizajnových značiek.

Topánky Geox pre deti – starajte sa o nôžky vášho dieťaťa

Hnacím motorom talianskej značky Geox je inovatívnosť jej produktov. Riešenia značky Geox už získali viac ako 40 patentov. Niet divu, že topánky Geox vytvárajú priaznivé a pohodlné prostredie pre chodidlá, čo je garanciou dokonalého komfortu u dospelých aj u detí. Všetky ich topánky sa vyznačujú technológiou perforovanej podrážky s membránou, ktorá zaisťuje chodidlám optimálnu priedušnosť, a zároveň zabraňuje prieniku vlhkosti dovnútra topánky. Vďaka tomu sú topánky Geox, ktoré si môžete kúpiť na eobuv, pohodlné, odolné proti poškodeniu, a zároveň predchádzajú vzniku nepríjemného zápachu. Skvelou správou je, že Geox má v ponuke skutočne širokú škálu topánok na každú príležitosť. Detská obuv Geox – to sú elegantné topánky, módne a pohodlné tenisky, dokonalé sandále na leto alebo štýlové topánky na prechodné obdobie. Všetky modely sú vybavené technológiou Geox Respira zaisťujúcou prirodzenú termoreguláciu a optimálnu mikroklímu vo vnútri obuvi.

Detská obuv Geox – Často kladené otázky

Prepúšťajú topánky Geox vodu?

Topánky Geox sú priedušné, pretože majú malé otvory v podrážke sústredené okolo miesta, kde sa na chodidle nachádzajú potné žľazy. Tieto špeciálne podrážky odvádzajú pot, zatiaľ čo špeciálna patentovaná membrána vo vnútri podrážky udrží nohy v suchu pred kalužami a dažďom.

Topánky Geox – kde ich môžete kúpiť?

Topánky Geox si môžete kúpiť na eobuv.sk, kde nájdete široký sortiment dámskej, pánskej i detskej obuvi. Vybrať si môžete z rôznych štýlov i farieb.

Hore
«
»