Košík  (0)

Dámske topánky do vody

Zľava
Novinka

Topánky do vody – bezpečné plávanie v prírodných vodách

Ak sa chystáte v lete na dovolenku k vode, určite budete do povinnej výbavy musieť zaradiť aj vhodné topánky do vody, ktoré vám celý pobyt spríjemnia a umožnia vám nielen chodiť po kamenistých a skalnatých plážach, ale tiež vo vode. Topánky do vody by preto mali byť predovšetkým funkčné a veľkostne sadnúť na vaše chodidlá, aby vám pri plávaní ani chôdzi nevyskakovali. Dostatočne pevná gumová podrážka ochráni spodok vašich chodidiel pred ostrými kameňmi alebo prípadnými morskými živočíchmi, ako sú napríklad ježkovia, ktorí by vás mohli poraniť. Vrch dámskych topánok do vody býva vyrobený z rôznych kvalitných materiálov ako neoprén, nylón či textil. Mnohé z nich sú vyrobené z kombinácie niekoľkých materiálov ako je napríklad guma, látka alebo koža.

Dámske topánky do vody – chránia jemné chodidlá pred porezaním

Komfortné, rýchlo schnúce a priedušné. Aj také môžu byť dámske topánky na chôdzu vo vode či topánky na skalnaté pláže. Dámske topánky do vody disponujú mnohými funkciami, vďaka čomu sa na nich pri chôdzi po nerovnom a skalnatom povrchu môžete spoľahnúť. Technológie, ktoré dámskym topánkam do vody dodajú stabilitu a prispôsobia sa svojím tvarom aj podrážkou terénu či chránia proti nárazom, vám sľúbia maximálny komfort pri nosení. Staviť môžete na jednoduché vsuvky so suchým zipsom alebo bez, ktoré si navyše bez problémov obujete aj vyzujete.

Obuv na kamenisté pláže – nevyhnutná výbava na dovolenku pri vode

Pri balení na dovolenku nezabudnite ani na pohodlné dámske topánky na kamenisté pláže. Siahnuť môžete napríklad po kvalitných a pohodlných gumových šľapkách, ktorým voda nevadí a zároveň je v nich chôdza komfortná. Desiatky rôznych šľapiek nájdete od ikonických a overených športových značiek ako Adidas, Speedo, Nike a mnohé ďalšie v rôznych farebných a dizajnových prevedeniach na Eobuv.sk. Môžete tak siahnuť po bielej alebo čiernej klasike, po živých neónových či pastelových dámskych šľapkách alebo po šľapkách v prírodných odtieňoch, s ktorými zaručene nešliapnete vedľa. Alternatívu k šľapkám predstavujú žabky, ktoré sa tešia vďaka svojmu módnemu vzhľadu a pohodlnému strihu vysokej obľúbenosti. Žabky rovnako ako šľapky sa radia medzi univerzálnu a štýlovú letnú obuv, ktorú poľahky doladíte k plavkám, k sukni, šortkám aj letným šatám.

Dámske topánky do vody – často kladené otázky

Topánky do vody – gumené alebo látkové?

Pri výbere topánok do vody záleží na vašich preferenciách. Gumové topánky sú skôr rekreačné a cenovo dostupnejšie, zatiaľ čo látkové topánky do vody sú vhodnou a kvalitnejšou voľbou, pokiaľ sa okrem plávania venujete aj ďalším vodným športom.

Akú obuv do vody si vybrať?

Siahnuť môžete po topánkach k vode - po vhodných šľapkách alebo žabkách alebo po topánkach do vody. Z topánok do vody sú obľúbené gumené topánky alebo športové topánky z kombinácie niekoľkých materiálov ako guma, látka a koža. Široký výber rôznych topánok do vody nájdete na Eobuv.sk. Topánky do vody sú odosielané do 24 hodín a v prípade, že vám veľkostne alebo inak nesadnú, môžete ich do 100 dní bezplatne vrátiť.

Hore
«
»