Košík  (0)

Pohodlné šľapky

Zľava
Novinka

Dámske šľapky – obuv vhodná pre ležérny letný styling

Teplé počasie sa pomaly blíži, a tak pravdepodobne hľadáte novú obuv vhodnú na letné dni. Namiesto toho, aby ste sa si kúpili ďalšie sandále na viazanie okolo nohy, do ktorých sa šnurujete i niekoľko minút, alebo sandále s remienkom na chrbte, ktorý môže spôsobiť nepríjemné odieranie a pľuzgiere, stavte na súčasný letný trend, ktorým sú pohodlné dámske šľapky. Nielenže sú šľapky zvyčajne pohodlnejšie ako iné typy sandálov, ale vďaka ich spôsobu obúvania sú aj neuveriteľne praktické, a tak sú skvelým doplnkom i kdekoľvek na cestách. Doma vám tiež v lete môžu poslúžiť ako domáce papuče. Mnohé sa tiež môžu pochváliť funkciami, ktoré zabezpečujú zdravie pre vaše chodidlá. Sú nimi napríklad odpružené vložky do topánok, hrubšie podrážky na tlmenie nárazov a nastaviteľné popruhy, ktoré sa prispôsobia i chodidlám s vysokým priehlavkom alebo širšej nohe. Aj keď by ste si mohli myslieť, že keď je reč o dámskych šľapkách, máme na mysli tie klasické gumené šľapky, ktoré ste videli pri bazéne ako dieťa, nemusíte sa báť. Moderné dámske šľapky sú vyrobené z množstva sofistikovaných materiálov, vrátane kože a semišu, a majú štýlové detaily, ako sú rôzne, pracky a dokonca aj podpätky na platforme. Sú tak naozaj skvelé na styling akéhokoľvek ležérneho outfitu a dokážu v horúcich dňoch kvalitne nahradiť poltopánky, sandále, i tenisky.

Pohodlné dámske šľapky – pohodlie i v horúcich dňoch

Šľapky sú momentálne horúcim hitom prehliadkových mól, pričom stále viac a viac svetových značiek uvádza na trh svoje najnovšie dizajnové kúsky v rôznych farbách a strihoch. Dámske šľapky sú považované za mimoriadne všestranné a perfektné topánky, ktoré sa hodia ku každému vášmu neformálnemu oblečeniu. Ich anatómia je navrhnutá tak, aby pomáhala predchádzať bolestiam päty, chrbta a kolien. Dámske šľapky sú tak skutočne pohodlné i v prípade, že v nich chodíte po celý deň. Môžete si ich tak bez výčitiek obuť na letnú prechádzku, na nákupy, no i do práce.

Pohodlná obuv – pre citlivé a náročné chodidlá

V porovnaní s klasickými sandálmi je nosenie šľapiek pohodlnejšie, pretože majú značnú výšku klinu, ktoré môže udržať vaše päty nad úrovňou zeme a znižuje tak tlak vyvíjaný na chodidlo počas chôdze. Hrubý horizontálny remienok tiež poskytuje vašim prstom dostatočnú plochu na stabilizáciu vášho chodidla, čo vám umožní prejsť i dlhé vzdialenosti bez toho, aby vás rozboleli nohy. Okrem toho, že podrážka klasických šľapiek je hrubšia a podpornejšia, šľapky tiež väčšinou majú o niečo širšiu špičku, takže vaše prsty majú dostatok priestoru na pohodlný pohyb. Šľapky jednoducho ponúkajú skutočne vhodné riešenie pre vaše nohy, ktoré ich chráni pred otlakmi a zraneniami aj v prípade, že sa vaše nohy dostanú do kontaktu s nerovným a hrboľatým terénom. Tento druh šľapiek je teda vhodný aj pre veľmi citlivé a náročné chodidlá, ktoré potrebujú špecializovanú obuv.

Pohodlné dámske šľapky – Často kladené otázky

Aké dámske šľapky sú vhodné na každý deň?

Pokiaľ hľadáte šľapky na každý deň, stavte na kvalitu a na trhom overené značky, ktoré nájdete na Eobuv.sk. Zvoľte také šľapky, ktoré budú dostatočne pohodlné i pri dlhších prechádzkach. Zamerajte sa na to, aby mali vystlanú klenbu, mäkkú vložku, a vyvýšenú podrážku, ako napríklad šľapky značky Scholl.

Aké letné šľapky zvoliť?

Dbajte na to, aby ste zvolili správnu veľkosť, a aby ste si vybrali neutrálnu farbu, akou je napríklad čierna, biela, sivá, alebo hnedá, ktorá sa bude hodiť k väčšine vášho šatníka. Vybrať si môžete napríklad šľapky značky Birkenstock, ktoré ponúknu vašej nohe dostatočnú oporu, sú módne, a nebudú vás odierať.

Hore
«
»